RU
Головна
Дніпро
18:16, 25 Травня
Информатор UA

Интро

При виконанні бойового завдання загинув солдат Павло Сергійович Дорогокупля. Трагедія сталася 21 травня поблизу населеного пункту Водяне Донецької області. Захиснику було 36 років. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пост Марганецької міської ради.  “Знову страшна звістка прийшла в нашу Марганецьку громаду. 21 травня загинув наш земляк, солдат Павло Сергійович Дорогокупля. Батьки втратили рідного сина, побратими вірного друга”, - йдеться у повідомленні.   Поховали Героя 25 травня у селі Закам'янка. Редакція висловлює свої співчуття рідним та близьким.  Нагадаємо, що на Луганському напрямку загинув Олександр Марченко з Дніпропетровської області. Також читайте у бою з ворогом загинув молодший сержант ЗСУ Іван Коломоєць з Дніпропетровської області. Крім того, ми повідомляли, що на Запорізькому напрямку загинув солдат Антон Загребельний з Кам'янського.

У бою за Незалежність України загинув солдат із Дніпропетровської області Павло Дорогокупля

Читать на русском

Читать на русском
У бою за Незалежність України загинув солдат із Дніпропетровської області Павло Дорогокупля
Вічна слава Герою!

При виконанні бойового завдання загинув солдат Павло Сергійович Дорогокупля. Трагедія сталася 21 травня поблизу населеного пункту Водяне Донецької області. Захиснику було 36 років.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пост Марганецької міської ради

“Знову страшна звістка прийшла в нашу Марганецьку громаду. 21 травня загинув наш земляк, солдат Павло Сергійович Дорогокупля. Батьки втратили рідного сина, побратими вірного друга”, - йдеться у повідомленні.  

Поховали Героя 25 травня у селі Закам'янка. Редакція висловлює свої співчуття рідним та близьким. 

Нагадаємо, що на Луганському напрямку загинув Олександр Марченко з Дніпропетровської області. Також читайте у бою з ворогом загинув молодший сержант ЗСУ Іван Коломоєць з Дніпропетровської області. Крім того, ми повідомляли, що на Запорізькому напрямку загинув солдат Антон Загребельний з Кам'янського.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.