Деякі мешканці міста відчують знижений тиск подачі води
У середу, 21 вересня, у Дніпрі мешканцям деяких будинків знизили тиск подачі води. Усе через проведення аварійних робіт на магістральному водогоні Д1000 мм по вулиці Набережна Заводська.
Наразі спеціалісти роблять усе можливе, аби найскорше вирішити проблему. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію КП “Дніпроводоканал”.
Так, знижений тиск подачі води відчують жителі наступних адрес:
Раніше ми писали, де у Дніпрі 21 вересня не буде води. Також читайте, що у вересні в Дніпрі будуть відключати газ. Писали ми й про те, що мешканці Павлограда на два дні залишаться без води.