У “Дії” обрали дизайн нової поштової марки до Дня Незалежності

У “Дії” обрали дизайн нової поштової марки до Дня Незалежності
У “Дії” обрали поштову марку до Дня Незалежності України

З 17 по 24 червня у застосунку “Дія” тривало голосування. Люди обирали дизайн нової поштової марки до Дня Незалежності. Нагадаємо, що цьогорічна марка називатиметься “Ми чекаємо!”. І її присвятили полоненим, зниклим безвісти українцям і їхнім родинам.  

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на “Дія”.

У голосуванні в “Дії” за нову поштову марку до Дня Незалежності України взяли участь 328 тисяч користувачів. Переможцем став ескіз “Лелека.Воля”. Цей вибір підтримали 103 тисячі українців. Результати голосування:

  • “Лелека.Воля” — 103 тисячі голосів;
  • “Вісниця добра” — 61 тисяча голосів;
  • “Найжаданіші обійми” — 45 тисяч голосів;
  • “Серце родини” — 36 тисяч голосів;
  • “Вишита надія” — 36 тисяч голосів;
  • “Відлік до зустрічі” — 29 тисяч голосів;
  • “Ісус” — 16 тисяч голосів.
Дизайн нової марки
Дизайн нової марки

Нагадаємо, що “Дія” запускає бета-тест судових рішень у смартфоні. Писали також, що в “Дії” розпочали тестування послуги з онлайн розлучень. Ще читайте, що українців попередили про підробний сайт "Дії"

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити