RU
Головна
Дніпро
23:07, 20 Вересня
Информатор UA

Интро

У Дніпрі припинили діяльність трьох “call-центрів”. Їх працівники представлялися співробітниками банківських установ та виманювали у потерпілих дані банківських карток. Усі кошти перераховували на рахунки підставних осіб.  За даними слідства, там працювали понад 100 осіб. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію дніпропетровської обласної прокуратури. Аферисти оснастили офіси комп’ютерною технікою з відповідним програмним забезпеченням та клієнтською базою банківських установ України. Також припинено діяльність шахрайського центру у Кам’янському. Щоденно в офісі, у нежитловому приміщенні, працювали 20 операторів. Вони під різними приводами виманювали гроші у довірливих громадян.  Під час обшуку приміщення поліцейські вилучили понад 200 одиниць комп’ютерної техніки — монітори, системні блоки, ноутбуки, мобільні телефони, стартові пакети, а також чорнові записи з інструкціями та алгоритмом дій при спілкуванні з потенційними потерпілими.  Наразі встановлюються обставини кримінальних правопорушень та коло всіх причетних осіб. Раніше ми писали, що шахраї з Дніпропетровської області виманювали гроші за “порятунок життя” важкохворого родича. Також читайте, що у Дніпрі шахраї привласнили майже 9 мільйонів гривень, які "збирали для ЗСУ". Писали ми й про те, що в Україні активізувались шахраї, які маскуються під банки та обіцяють грошову допомогу. У Дніпрі припинили діяльність трьох “call-центрів”  Їх працівники представлялися співробітниками банківських установ та виманювали у потерпілих дані банківських карток    

Крали гроші з карток: у Дніпрі “накрили” шахрайські “call-центри”, в яких працювали понад 100 осіб

Читать на русском
Крали гроші з карток: у Дніпрі “накрили” шахрайські “call-центри”, в яких працювали понад 100 осіб

Виманювали у потерпілих дані банківських карток

У Дніпрі припинили діяльність трьох “call-центрів”. Їх працівники представлялися співробітниками банківських установ та виманювали у потерпілих дані банківських карток. Усі кошти перераховували на рахунки підставних осіб. 

За даними слідства, там працювали понад 100 осіб. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію дніпропетровської обласної прокуратури.

Аферисти оснастили офіси комп’ютерною технікою з відповідним програмним забезпеченням та клієнтською базою банківських установ України.

Також припинено діяльність шахрайського центру у Кам’янському. Щоденно в офісі, у нежитловому приміщенні, працювали 20 операторів. Вони під різними приводами виманювали гроші у довірливих громадян. 

Під час обшуку приміщення поліцейські вилучили понад 200 одиниць комп’ютерної техніки — монітори, системні блоки, ноутбуки, мобільні телефони, стартові пакети, а також чорнові записи з інструкціями та алгоритмом дій при спілкуванні з потенційними потерпілими. 

Наразі встановлюються обставини кримінальних правопорушень та коло всіх причетних осіб.

Раніше ми писали, що шахраї з Дніпропетровської області виманювали гроші за “порятунок життя” важкохворого родича. Також читайте, що у Дніпрі шахраї привласнили майже 9 мільйонів гривень, які "збирали для ЗСУ". Писали ми й про те, що в Україні активізувались шахраї, які маскуються під банки та обіцяють грошову допомогу.

У Дніпрі припинили діяльність трьох “call-центрів”
У Дніпрі припинили діяльність трьох “call-центрів”
 Їх працівники представлялися співробітниками банківських установ та виманювали у потерпілих дані банківських карток
 Їх працівники представлялися співробітниками банківських установ та виманювали у потерпілих дані банківських карток

 

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.