RU
Головна
Дніпро
12:12, 7 Листопада
Информатор UA

Интро

На вихідних до регіонального медичного центру родинного здоров’я доставили 13-річного хлопчика, який проковтнув голку. За словами батьків, він взяв її до рота, спробував виплюнути  у папірець, але рефлекторно вдихнув її та проковтнув. На щастя, все закінчилось добре. Медики провели рентгенографічне дослідження. Ситуація могла отримати кілька варіантів розвитку: гастроскопія або операція, якщо голка пошкодила б органи. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію центру. Хірурги передбачили менш механічний, але й доволі ризикований варіант. Вони робили динамічне спостереження (пальпація живота, повторні знімки). Був шанс, що голка вийде сама (згідно зі статистикою, це найчастіший варіант розвитку подій). На другий день так і сталося. Жоден орган дитини не пошкодився. За словами медиків, "шляхів" у голки було не так багато - у травний тракт, у легені через дихальний "хід" або в серце. Лікарі просять батьків у подібних випадках ні в якому разі не займатися самолікуванням. Оновлено: коментар лікарів стосовно цього випадку шукайте тут.    Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі на Калиновій патрульні допомогли трирічному хлопчику, в якого стався судомний напад. Також читайте, що у Дніпропетровській області 6-річного хлопчика вкусила гадюка. Його доставили до лікарні у Дніпрі.

У Дніпрі 13-річний хлопчик проковтнув голку

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі 13-річний хлопчик проковтнув голку
У Дніпрі підліток проковтнув голку

На вихідних до регіонального медичного центру родинного здоров’я доставили 13-річного хлопчика, який проковтнув голку. За словами батьків, він взяв її до рота, спробував виплюнути  у папірець, але рефлекторно вдихнув її та проковтнув. На щастя, все закінчилось добре.

Медики провели рентгенографічне дослідження. Ситуація могла отримати кілька варіантів розвитку: гастроскопія або операція, якщо голка пошкодила б органи. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію центру.

Хірурги передбачили менш механічний, але й доволі ризикований варіант. Вони робили динамічне спостереження (пальпація живота, повторні знімки). Був шанс, що голка вийде сама (згідно зі статистикою, це найчастіший варіант розвитку подій). На другий день так і сталося. Жоден орган дитини не пошкодився.

За словами медиків, "шляхів" у голки було не так багато - у травний тракт, у легені через дихальний "хід" або в серце.

Лікарі просять батьків у подібних випадках ні в якому разі не займатися самолікуванням.

Оновлено: коментар лікарів стосовно цього випадку шукайте тут

 

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі на Калиновій патрульні допомогли трирічному хлопчику, в якого стався судомний напад. Також читайте, що у Дніпропетровській області 6-річного хлопчика вкусила гадюка. Його доставили до лікарні у Дніпрі.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.