У Дніпрі без води залишилися Одинківка і Олександрівка
У неділю, 24 липня, мешканці низки будинків у Самарському районі. Причина – проведення аварійних робіт на вулиці Кожедуба, 48.
Про це Інформатор повідомляє з посиланням на «Дніпроводоканал». Без води через ремонт залишилися мешканці:
Подачу води обіцяють поновити до кінця дня. Якщо ви зіткнулися з проблемою незапланованого відключення води — зателефонуйте до контакт-центру міськради Дніпра за одним із номерів: (056) 732-12-12 , (095) 732-12-12 , (096) 732-12-12 , (073 ) 732-12-12 .
Раніше ми також писали, де у Дніпрі відключатимуть газ у липні. Повідомляли і про те, що у Дніпрі відновили перевірки показань газових лічильників. Крім того, в Україні до осені не змінюватимуть тарифів на газ і світло. Ярослав Жахало