RU
Головна
Дніпро
23:01, 29 Листопада
Информатор UA

Интро

У четвер, 1 грудня, в світі день боротьби з захворюванням на ВІЛ. У Дніпрі можна буде безкоштовно здати тест і отримати результат вже за 15 хвилин. Перевірити своє здоров'я можна буде у ТЦ "МОСТ-сіті".  Аби привернути увагу до проблеми Всесвітня організація охорони здоров'я ще з 1987 року проводить день присвячений боротьбі з ВІЛ, - пише Інформатор із посиланням на канал "Відкритий".  За словами організаторів цьогорічна акція називається "Захищені". Триватиме вона з 11.00 до 14.00, тож у ці години усі бажаючі мають змогу здати тест в умовах повної конфіденційності.  Дніпропетровська область, на жаль, є одним з лідерів по розповсюдженості захворювання в Україні. Тож перевірка свого здоров'я не буде зайвою. "Пацієнти мають можливість отримати препарати від 3 до 6 місяців. На цей термін, таким чином, вони не змушені відвідувати лікувальний заклад і вони ведуть своє звичайне життя", - зазначила Марія Гудва - медичний директорка КП "Дніпропетровський обласний медичний центр соціально значущих хвороб"   Раніше ми писали, що лікарі у Дніпрі провели унікальну операцію під час блекауту. Також ми розповідали, що медики врятували життя хлопця з дуже важкими пораненнями.

У Дніпрі безкоштовно тестуватимуть на ВІЛ: коли і де саме

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі безкоштовно тестуватимуть на ВІЛ: коли і де саме
Перевірити своє здоров'я можна буде у ТЦ "МОСТ-сіті"

У четвер, 1 грудня, в світі день боротьби з захворюванням на ВІЛ. У Дніпрі можна буде безкоштовно здати тест і отримати результат вже за 15 хвилин. Перевірити своє здоров'я можна буде у ТЦ "МОСТ-сіті". 

Аби привернути увагу до проблеми Всесвітня організація охорони здоров'я ще з 1987 року проводить день присвячений боротьбі з ВІЛ, - пише Інформатор із посиланням на канал "Відкритий". 

За словами організаторів цьогорічна акція називається "Захищені". Триватиме вона з 11.00 до 14.00, тож у ці години усі бажаючі мають змогу здати тест в умовах повної конфіденційності. 

Дніпропетровська область, на жаль, є одним з лідерів по розповсюдженості захворювання в Україні. Тож перевірка свого здоров'я не буде зайвою.

"Пацієнти мають можливість отримати препарати від 3 до 6 місяців. На цей термін, таким чином, вони не змушені відвідувати лікувальний заклад і вони ведуть своє звичайне життя", - зазначила Марія Гудва - медичний директорка КП "Дніпропетровський обласний медичний центр соціально значущих хвороб"

 

Раніше ми писали, що лікарі у Дніпрі провели унікальну операцію під час блекауту. Також ми розповідали, що медики врятували життя хлопця з дуже важкими пораненнями.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.