17 грудня, близько 20:00, на Набережній Перемоги сталась ДТП. Там автомобіль Audi зачепив чоловіка. Після цього на нього наїхала “швидка”. Постраждалий загинув.
Інцидент стався навпроти скверу Прибережного. За словами свідка Ірини, пішохід у темному одязі перебігав дорогу в недозволеному місці. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на “Суспільне Дніпро”.
Ірина розповіла, що людину не було видно взагалі. За її словами, “швидка” не перевищувала швидкості. Після збиття вона зупинилася буквально на кілька секунд. Медики сказали, що везуть важкого хворого.


Нагадаємо, раніше ми писали, що ексфутболіст СК «Дніпро-1» з родиною потрапили у жахливу ДТП з вантажівками. Також читайте, що на вулиці Добробатів зіткнулися BYD та Skoda. Остання влетіла у дерево. Крім цього, Інформатор повідомляв, що у Дніпрі в результаті двох аварій утворився сильний затор на Центральному мосту.