RU
Головна
Дніпро
17:15, 7 Жовтня
Информатор UA

Интро

У Дніпрі на вулиці Макарова, 1а чоловік начепив на себе прапор та ходив вулицею. Судячи з відео публікації, він був п’яний. Небайдужі громадяни попросили зняти прапор та не носити в такому стані. На що громадянин показав непристойний жест та викинув його у смітник.  На відео чоловіка зняв автор публікації. Про це повідомляє Інформатор. “Прапор нашої держави, за який кожен день люди віддають та втрачають найдорожче — життя”, — написав автор публікації.  У пресслужбі ГУНП у Дніпропетровській області повідомили, що повідомлень стосовно даної події не надходило. Цей інцидент поліцейські зареєстрували в журнал єдиного обліку та встановлюють особу чоловіка. На відео чоловіка зняв автор публікації Раніше ми писали, що у Марганці 20-річний хлопець вкрав український прапор. Також читайте, що у Кам'янському чоловік вкрав продукти з бомбосховища.

У Дніпрі чоловік викинув прапор України у смітник

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі чоловік викинув прапор України у смітник
На відео чоловіка зняв автор публікації

У Дніпрі на вулиці Макарова, 1а чоловік начепив на себе прапор та ходив вулицею. Судячи з відео публікації, він був п’яний. Небайдужі громадяни попросили зняти прапор та не носити в такому стані. На що громадянин показав непристойний жест та викинув його у смітник. 

На відео чоловіка зняв автор публікації. Про це повідомляє Інформатор.

“Прапор нашої держави, за який кожен день люди віддають та втрачають найдорожче — життя”, — написав автор публікації. 

У пресслужбі ГУНП у Дніпропетровській області повідомили, що повідомлень стосовно даної події не надходило. Цей інцидент поліцейські зареєстрували в журнал єдиного обліку та встановлюють особу чоловіка.

На відео чоловіка зняв автор публікації
На відео чоловіка зняв автор публікації

Раніше ми писали, що у Марганці 20-річний хлопець вкрав український прапор. Також читайте, що у Кам'янському чоловік вкрав продукти з бомбосховища.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.