RU
Головна
Дніпро
18:05, 23 Вересня
Информатор UA

Интро

У п'ятницю, 23 вересня, мешканці Дніпра почули звук вибуху. Відбулося це під час повітряної тривоги. Її оголосили о 17:30, а вибухи пролунали - о 17:38. Виявилося, що сили ППО збили в Дніпропетровській області два ворожих безпілотники.  Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу повітряного командування "Схід".  Обійшлося без постраждалих. О 17:48 вже оголосили про відбій повітряної тривоги. Інформацію про БПЛА підтвердив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко. "Нагадуємо: протиповітряна оборона ефективна, коли ворог про неї не знає і не має уявлення, звідки «прилітає». Тому НЕ ПУБЛІКУЙТЕ фото і відео з прив'язкою до місцевості. Подібні фото-відео вильотів та попадання ракет демаскують системи ППО", - зазначили у ПК "Схід". Нагадаємо, раніше ми писали, що росіяни обстріляли Нікополь і Марганець.Також читайте думку експерта про те, чому ППО не збиває ракети, якими обстрілюють Кривий Ріг.

У Дніпрі чули вибухи: сили ППО збили два безпілотники

Читать на русском

Два безпілотники збили

Читать на русском
У Дніпрі чули вибухи: сили ППО збили два безпілотники

Два безпілотники збили

У п'ятницю, 23 вересня, мешканці Дніпра почули звук вибуху. Відбулося це під час повітряної тривоги. Її оголосили о 17:30, а вибухи пролунали - о 17:38. Виявилося, що сили ППО збили в Дніпропетровській області два ворожих безпілотники. 

Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу повітряного командування "Схід". 

Обійшлося без постраждалих. О 17:48 вже оголосили про відбій повітряної тривоги. Інформацію про БПЛА підтвердив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко.

"Нагадуємо: протиповітряна оборона ефективна, коли ворог про неї не знає і не має уявлення, звідки «прилітає». Тому НЕ ПУБЛІКУЙТЕ фото і відео з прив'язкою до місцевості. Подібні фото-відео вильотів та попадання ракет демаскують системи ППО", - зазначили у ПК "Схід".

Нагадаємо, раніше ми писали, що росіяни обстріляли Нікополь і Марганець.Також читайте думку експерта про те, чому ППО не збиває ракети, якими обстрілюють Кривий Ріг.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.