RU
Головна
Область
11:05, 19 Вересня
Информатор UA

Интро

За минулий тиждень війська рф випустили по Кривому Рогу 13 крилатих ракет. У результаті була пошкоджена гребля Карачунівського водосховища, а декілька районів міста затопило. Чому ракети не були збиті - Інформатору стало відомо з YouTube каналу відомого військового експерта Олега Жданова.  «Місто, ймовірно, перебувало під обстрілами крилатих ракет “Кинджал». Це  надзвукова ракета, яка долає системи ППО за рахунок своєї швидкості і потрапляє в ціль.»,- вважає Жданов. Крім того, за словами експерта, війська рф випустили крилаті ракети, які летять в мертвій зоні радара, надто низько над землею, тому радіолокаційні системи (РЛС) їх “не бачать”. “Скажімо, ракета “Іскандер-К” летить на висоті сім метрів, на рівні другого поверху, її жодна РЛС не побачить. При цьому, крилата ракета летить не за математичною траєкторією,  вона постійно її змінює. РЛС методом інтерполяції визначає точку зустрічі на основі законів балістики. Крилата ракета летить, як літаки, змінюючи курс та висоту» — пояснив Жданов. Раніше Інформатор писав про те, що у Кривому Розі змогли ліквідувати наслідки ворожих обстрілів. Повідомляли ми і про те, що сили ППО збили 3 з 5 ворожих ракет, які ворог випустив по Дніпропетровській області

Чому ППО не збиває ракети, якими обстрілюють Кривий Ріг: думка експерта

Читать на русском

Чому ППО не захистило Кривий Ріг

Читать на русском
Чому ППО не збиває ракети, якими обстрілюють Кривий Ріг: думка експерта

Чому ППО не захистило Кривий Ріг

За минулий тиждень війська рф випустили по Кривому Рогу 13 крилатих ракет. У результаті була пошкоджена гребля Карачунівського водосховища, а декілька районів міста затопило.

Чому ракети не були збиті - Інформатору стало відомо з YouTube каналу відомого військового експерта Олега Жданова. 

«Місто, ймовірно, перебувало під обстрілами крилатих ракет “Кинджал». Це  надзвукова ракета, яка долає системи ППО за рахунок своєї швидкості і потрапляє в ціль.»,- вважає Жданов.

Крім того, за словами експерта, війська рф випустили крилаті ракети, які летять в мертвій зоні радара, надто низько над землею, тому радіолокаційні системи (РЛС) їх “не бачать”.

“Скажімо, ракета “Іскандер-К” летить на висоті сім метрів, на рівні другого поверху, її жодна РЛС не побачить. При цьому, крилата ракета летить не за математичною траєкторією,  вона постійно її змінює. РЛС методом інтерполяції визначає точку зустрічі на основі законів балістики. Крилата ракета летить, як літаки, змінюючи курс та висоту» — пояснив Жданов.

Раніше Інформатор писав про те, що у Кривому Розі змогли ліквідувати наслідки ворожих обстрілів. Повідомляли ми і про те, що сили ППО збили 3 з 5 ворожих ракет, які ворог випустив по Дніпропетровській області

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.