RU
Головна
Дніпро
22:04, 17 Березня
Информатор UA

Интро

Кондитер із Дніпра постійно дивує людей своїми кулінарними витворами. Щоразу чоловік бере цікаві замовлення та виготовляє реалістичні торти. На цей раз —  торти у вигляді жіночих сумочок. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пост чоловіка.   Перший жіночий аксесуар кондитер приготував у вигляді сумочки Chanel. Вага її більша за оригінал — 3.5 кілограми. Всередині це торт медовик, крем Чиз із полуницю та бананово-апельсиновим курдом.  Іншу їстівну сумочку кулінар вирішив зробити схожу на продукцію Hermez. Вага виробу — 4.7 кілограмів. Всередині торт зроблений з вершкового бісквіта, крему Чиз із малиновим конфі. Прикраси з квіток вироблені вручну.  Раніше Інформатор повідомляв, що Дніпровський кондитер виготовив їстівну “Теслу”. Також кулінар виготовляв торт у вигляді Mercedes Benz. Окрім того, кондитер зробив собі виклик та приготував їстівного єдинорога.

У Дніпрі кондитер приготував їстівні жіночі сумочки

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі кондитер приготував їстівні жіночі сумочки
Їх вага трохи більша за оригінал

Кондитер із Дніпра постійно дивує людей своїми кулінарними витворами. Щоразу чоловік бере цікаві замовлення та виготовляє реалістичні торти. На цей раз —  торти у вигляді жіночих сумочок.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пост чоловіка.  

Перший жіночий аксесуар кондитер приготував у вигляді сумочки Chanel. Вага її більша за оригінал — 3.5 кілограми. Всередині це торт медовик, крем Чиз із полуницю та бананово-апельсиновим курдом. 

Іншу їстівну сумочку кулінар вирішив зробити схожу на продукцію Hermez. Вага виробу — 4.7 кілограмів. Всередині торт зроблений з вершкового бісквіта, крему Чиз із малиновим конфі. Прикраси з квіток вироблені вручну. 

Раніше Інформатор повідомляв, що Дніпровський кондитер виготовив їстівну “Теслу”. Також кулінар виготовляв торт у вигляді Mercedes Benz. Окрім того, кондитер зробив собі виклик та приготував їстівного єдинорога.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.