RU
Головна
Дніпро
22:06, 4 Лютого
Информатор UA

Интро

У Дніпрі розпочали ямковий ремонт доріг. У першу чергу провалля усувають на мостах та центральних проспектах міста. Нині бригада виконала роботи на понад 15 об’єктах. Дороги лагодять виключно холодним асфальтом. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу Дніпровської міськради.  Серед переваг такого виду асфальтування — він швидко вкладається та після ремонту ділянки її можна одразу відкривати для проїзду транспорту. Окрім того, такий матеріал дозволяє комунальникам усувати аварійну ямковість при температурі -5 градусів.  “Особливість робіт: ми виконуємо фрезерування покриття, далі туди засипаємо холодний асфальт, його трохи підігріваємо і за допомогою дорожнього котка вирівнюємо і він там залишається до літнього періоду, коли ми вже зможемо виконати саме асфальтування гарячим асфальтом. Тобто наразі ми виконуємо ці роботи, аби прибрати всі ями на дорогах, водії могли комфортно пересуватись та не створювались у місті аварійні ситуації”, — поділився Юрій Шинкаренко, представник підрядної організації.  Раніше ми писали, як у Дніпрі виглядає вулиця Калинова, відремонтована після ворожого ракетного удару. Також читайте, що  у Дніпрі відремонтували вулицю Гоголя. Писали ми й про те, що  у Дніпрі запрацював єдиний швидкісний режим.

У Дніпрі лагодять ямкові дороги холодним асфальтом

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі лагодять ямкові дороги холодним асфальтом
Дніпро "прощається" з аварійною ямковістю: комунальники розпочали ремонт доріг

У Дніпрі розпочали ямковий ремонт доріг. У першу чергу провалля усувають на мостах та центральних проспектах міста. Нині бригада виконала роботи на понад 15 об’єктах.

Дороги лагодять виключно холодним асфальтом. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу Дніпровської міськради. 

Серед переваг такого виду асфальтування — він швидко вкладається та після ремонту ділянки її можна одразу відкривати для проїзду транспорту. Окрім того, такий матеріал дозволяє комунальникам усувати аварійну ямковість при температурі -5 градусів. 

“Особливість робіт: ми виконуємо фрезерування покриття, далі туди засипаємо холодний асфальт, його трохи підігріваємо і за допомогою дорожнього котка вирівнюємо і він там залишається до літнього періоду, коли ми вже зможемо виконати саме асфальтування гарячим асфальтом. Тобто наразі ми виконуємо ці роботи, аби прибрати всі ями на дорогах, водії могли комфортно пересуватись та не створювались у місті аварійні ситуації”, — поділився Юрій Шинкаренко, представник підрядної організації. 

Раніше ми писали, як у Дніпрі виглядає вулиця Калинова, відремонтована після ворожого ракетного удару. Також читайте, що  у Дніпрі відремонтували вулицю Гоголя. Писали ми й про те, що  у Дніпрі запрацював єдиний швидкісний режим.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.