RU
Головна
Дніпро
16:05, 1 Листопада
Информатор UA

Интро

З вівторка, 1 листопада, у Дніпрі знов запрацював єдиний швидкісний режим. Тож до 1 квітня 2023 року по місту не можна пересуватись зі швидкістю понад 50 кілометрів за годину. Нагадаємо, згідно з рішенням міськради №818 від 25 серпня 2020 року у Дніпрі передбачено сім ділянок, на яких з квітня до 1 листопада дозволено збільшення швидкості до 70 кілометрів на годину. Про це Інформатор повідомляє з посиланням на КП «Дніпродорсервіс». Ділянки, на яких з 1 листопада дозволена максимальна швидкість зменшилась з 70 до 50 кілометрів на годину: Набережна Перемоги, Набережна Заводська, Центральний міст, Кайдацький міст, Донецьке шосе, Запорізьке шосе, вулиця Маршала Малиновського. Раніше ми також писали, де у Дніпрі та області можуть контролювати швидкість. Окрім цього, на Слобожанському проспекті перекрили одну смугу шляхопроводу. Повідомляли ми і про те, що у Дніпрі перекриють рух Мануйлівським проспектом.

Єдиний швидкісний режим: де у Дніпрі змінилися обмеження для водіїв

Читать на русском

Читать на русском
Єдиний швидкісний режим: де у Дніпрі змінилися обмеження для водіїв
До уваги водіїв Дніпра

З вівторка, 1 листопада, у Дніпрі знов запрацював єдиний швидкісний режим. Тож до 1 квітня 2023 року по місту не можна пересуватись зі швидкістю понад 50 кілометрів за годину.

Нагадаємо, згідно з рішенням міськради №818 від 25 серпня 2020 року у Дніпрі передбачено сім ділянок, на яких з квітня до 1 листопада дозволено збільшення швидкості до 70 кілометрів на годину. Про це Інформатор повідомляє з посиланням на КП «Дніпродорсервіс». Ділянки, на яких з 1 листопада дозволена максимальна швидкість зменшилась з 70 до 50 кілометрів на годину:

  • Набережна Перемоги,
  • Набережна Заводська,
  • Центральний міст,
  • Кайдацький міст,
  • Донецьке шосе,
  • Запорізьке шосе,
  • вулиця Маршала Малиновського.

Раніше ми також писали, де у Дніпрі та області можуть контролювати швидкість. Окрім цього, на Слобожанському проспекті перекрили одну смугу шляхопроводу. Повідомляли ми і про те, що у Дніпрі перекриють рух Мануйлівським проспектом.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.