RU

У Дніпрі майже на півтори доби хочуть перекрити рух транспорту по вулиці Кадровій

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі майже на півтори доби хочуть перекрити рух транспорту по вулиці Кадровій
У Дніпрі через ремонт перекриють рух транспорту по вулиці Кадровій

У Дніпрі майже на півтори доби хочуть перекрити рух транспорту по вулиці Кадровій. Мова йде про ділянку через залізничний переїзд станції “Нижньодніпровськ — Вузол”. Причина — ремонт асфальтобетонного покриття та заміна настилу залізничного переїзду. 

Роботи мають стартувати 10 квітня, о 7:00, а завершити їх мають до 19:00, 11 квітня. Про це пише Інформатор з посиланням на проєкт розпорядження мері Дніпра. 

Перед початком робіт тимчасову схему руху мають погодити з поліцією для організації безпеки. Також встановити тимчасові дорожні знаки та сигнальне освітлення на огорожі по периметру зони виконання робіт. 

Після завершення — огорожу мають демонтувати і провести благоустрій території. Рішення поки не має законної сили, оскільки його не підписав мер Дніпра. 

Проєкт розпорядження
Проєкт розпорядження

Нагадаємо, що у Дніпрі перекрили вулицю Дмитра Донцова. Писали ми й про те, що у Дніпрі на проспекті Богдана Хмельницького планують на 2 тижні перекрити ще одне перехрестя. Також читайте, що у Дніпрі майже цілий місяць деякі маршрути громадського транспорту курсуватимуть інакше

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.