RU
Головна
Дніпро
15:21, 25 Січня
Информатор UA

Интро

До обласної клінічної лікарні імені Мечникова привезли 23-річного бійця, поранення він отримав у Бахмуті. У нього медики діагностували міно-вибухову травму з пошкодженням черевної аорти. За словами, лікарів більшість таких випадків є смертельними. Проте, медики не злякалися і провели унікальну операцію з пластики аорти. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на завідувача відділення у Дніпропетровському обласному судинному центрі.  Після операції життю бійця вже нічого не загрожує. Наразі Захисник перебуває під постійним наглядом лікарів і проходитиме реабілітацію.  Раніше Інформатор повідомляв, що у Дніпрі врятували пораненого воїна, якому уламок проломив кістку. Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі врятували життя 35-річної жінки з Кривого Рогу. Також читайте, що у лікарні Дніпра врятували 23-річного воїна, якому вогонь понівечив 70% його тіла.

У Дніпрі медики провели унікальну операцію бійцю з пораненням аорти

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі медики провели унікальну операцію бійцю з пораненням аорти
За словами, лікарів більшість таких випадків є смертельними

До обласної клінічної лікарні імені Мечникова привезли 23-річного бійця, поранення він отримав у Бахмуті. У нього медики діагностували міно-вибухову травму з пошкодженням черевної аорти. За словами, лікарів більшість таких випадків є смертельними.

Проте, медики не злякалися і провели унікальну операцію з пластики аорти. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на завідувача відділення у Дніпропетровському обласному судинному центрі. 

Після операції життю бійця вже нічого не загрожує. Наразі Захисник перебуває під постійним наглядом лікарів і проходитиме реабілітацію. 

Раніше Інформатор повідомляв, що у Дніпрі врятували пораненого воїна, якому уламок проломив кістку. Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі врятували життя 35-річної жінки з Кривого Рогу. Також читайте, що у лікарні Дніпра врятували 23-річного воїна, якому вогонь понівечив 70% його тіла.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.