RU
Головна
Дніпро
19:00, 6 Грудень
Информатор UA

Интро

У Дніпрі позбавляються символіки СРСР. Так, на вулиці Робочій 5 грудня з будинку прибрали радянську зірку. Її замінили на тризуб. Ініціатива належить самим мешканцям будинку. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу Дніпровської міської ради. Зірку планують прибрати й з будинку-близнюка, який стоїть навпроти.  «Цей будинок ОСББ, тобто ним управляють самі ж мешканці. Вони і звернулися до нас з ініціативою демонтувати радянський символ. Звісно, підтримали таку пропозицію в рамках декомунізації. Цей будинок відноситься до ареалу культурної спадщини. Управління культурної спадщини видало дозвіл на проведення відповідних робіт. Ця зірка у співвласності багатоквартирного будинку, і мешканці вже самі вирішуватимуть, що з нею робити. Тризуб заввишки 1.20 метрів не надто важкий (близько 90 кг), щоб не було навантаження на шпиль. Будинок, де замінено зірку на тризуб, постраждав внаслідок одного із ворожих ракетних обстрілів. На сьогодні вже майже завершено ліквідацію наслідків. Тут коштом міського бюджету виконано ремонт покрівлі, замінено вибиті вікна, тривають роботи з часткового відновлення фасаду», – каже Владислав Макарець, начальник відділу організаційної роботи департаменту з питань самоорганізації населення. Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі приберуть пам'ятники Пушкіну, Ломоносову та Горькому. Також читайте, що у Дніпрі проспект Пушкіна перейменували на проспект Лесі Українки. У Дніпрі прибирають символіку СРСР  Висота тризуба складає близько 1,2 метра Слава Україні Декомунізація триває

У Дніпрі на будинку на Робочій встановили тризуб замість радянської зірки

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі на будинку на Робочій встановили тризуб замість радянської зірки
Декомунізація триває

У Дніпрі позбавляються символіки СРСР. Так, на вулиці Робочій 5 грудня з будинку прибрали радянську зірку. Її замінили на тризуб.

Ініціатива належить самим мешканцям будинку. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу Дніпровської міської ради.

Зірку планують прибрати й з будинку-близнюка, який стоїть навпроти. 

«Цей будинок ОСББ, тобто ним управляють самі ж мешканці. Вони і звернулися до нас з ініціативою демонтувати радянський символ. Звісно, підтримали таку пропозицію в рамках декомунізації. Цей будинок відноситься до ареалу культурної спадщини. Управління культурної спадщини видало дозвіл на проведення відповідних робіт. Ця зірка у співвласності багатоквартирного будинку, і мешканці вже самі вирішуватимуть, що з нею робити. Тризуб заввишки 1.20 метрів не надто важкий (близько 90 кг), щоб не було навантаження на шпиль. Будинок, де замінено зірку на тризуб, постраждав внаслідок одного із ворожих ракетних обстрілів. На сьогодні вже майже завершено ліквідацію наслідків. Тут коштом міського бюджету виконано ремонт покрівлі, замінено вибиті вікна, тривають роботи з часткового відновлення фасаду», – каже Владислав Макарець, начальник відділу організаційної роботи департаменту з питань самоорганізації населення.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі приберуть пам'ятники Пушкіну, Ломоносову та Горькому. Також читайте, що у Дніпрі проспект Пушкіна перейменували на проспект Лесі Українки.

У Дніпрі прибирають символіку СРСР
У Дніпрі прибирають символіку СРСР 
Висота тризуба складає близько 1,2 метра
Висота тризуба складає близько 1,2 метра
Слава Україні
Слава Україні
Декомунізація триває
Декомунізація триває

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.