RU
Головна
Дніпро
15:38, 6 Грудень
Информатор UA

Интро

У Дніпрі триває дерусифікація. У місті перейменовують вулиці, назви яких пов’язані з рф та СРСР. Прибирають і пам’ятники.  Так, міський голова Борис Філатов заявив, що пам’ятники Пушкіну, Ломоносову та Горькому та іншим будуть перенесені. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пост мера. Вони тимчасово стоятимуть на території КП “Зооконтроль”. Демонтаж має розпочатись найближчими днями. “Ну а після війни до мерії обов’язково прийдуть «сміливці» в погонах, які в березні/квітні масово захищали Закарпаття, і, посилаючись на «команду» зверху, напридумують нам чергових кримінальних справ. За самоуправство та знесення пам'яток «культурної спадщини». Так і живемо”, – йдеться у публікації. Нагадаємо, раніше ми дізнавались, чи підтримують мешканці Дніпра демонтаж пам'ятника Пушкіну. Також читайте, що у Дніпрі з’явився сквер Максима Семенова та проспект Лесі Українки замість проспекту Пушкіна.

У Дніпрі приберуть пам'ятники Пушкіну, Ломоносову та Горькому: куди саме

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі приберуть пам'ятники Пушкіну, Ломоносову та Горькому: куди саме
У Дніпрі планують демонтувати ряд пам'ятників

У Дніпрі триває дерусифікація. У місті перейменовують вулиці, назви яких пов’язані з рф та СРСР. Прибирають і пам’ятники

Так, міський голова Борис Філатов заявив, що пам’ятники Пушкіну, Ломоносову та Горькому та іншим будуть перенесені. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пост мера.

Вони тимчасово стоятимуть на території КП “Зооконтроль”. Демонтаж має розпочатись найближчими днями.

“Ну а після війни до мерії обов’язково прийдуть «сміливці» в погонах, які в березні/квітні масово захищали Закарпаття, і, посилаючись на «команду» зверху, напридумують нам чергових кримінальних справ. За самоуправство та знесення пам'яток «культурної спадщини». Так і живемо”, – йдеться у публікації.

Нагадаємо, раніше ми дізнавались, чи підтримують мешканці Дніпра демонтаж пам'ятника Пушкіну. Також читайте, що у Дніпрі з’явився сквер Максима Семенова та проспект Лесі Українки замість проспекту Пушкіна.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.