RU
Головна
Дніпро
17:12, 24 Січня
Информатор UA

Интро

У Дніпрі директора одного з комунальних підприємств та його спільників судитимуть за присвоєння бюджетних коштів. Сума збитків сягає понад 3 мільйони гривень. Наразі обвинувальний акт скерували до суду. Ще один підозрюваний перебуває у розшуку. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу прокуратури в Дніпропетровській області.  За даними слідства, в період з 2018 по 2019 роки директор одного з комунальних підприємств Дніпра уклав договори з двома підрядними організаціями для будівництва сміттєпереробного комплексу. На ньому мали зберігати та переробляти сміття.  Щоб привласнити бюджетні гроші чоловік та троє службовців компанії внесли неправдиві правки, щодо обсягів, вартості та кошторису будівельних матеріалів. В ході слідства, експертизами встановлено, що сума збитків місцевому бюджету внаслідок дій фігурантів сягає понад 3 мільйони гривень.  Під час розслідування правоохоронці провели обшуки в підрядних організаціях, комунальному підприємстві та за місцепроживанням фігурантів. Поліцейські вилучили тендерну документацію, чорнові записи, спецтехніку, мобільні телефони, комп’ютери. Ще одного підозрюваного розшукують.  Наразі в суд скеровано обвинувальний акт стосовно організатора та трьох його спільників за фактом заволодіння чужим майном, зловживання службовим становищем, підробкою документів: за частиною 3 статті 27, частиною 4 статті 28, частиною 5 статті 191, частиною 1 статті 255, частиною 1 статті 366 Кримінального кодексу України.   Нагадаємо, що у Дніпропетровській області "волонтери" продавали бронежилети, що призначалися для ЗСУ. Фігуранти справи “на крові” заробили понад 700 тисяч гривень. Раніше Інформатор повідомляв, у Дніпропетровській області підприємство продавало їжу призначену для військових. За пів року існування “схеми” фігурантам справи вдалося заробити 2 мільярди гривень. Також ми писали про те, що у Дніпрі судитимуть чоловіка, який наживався на гуманітарній допомозі для ЗСУ. 

У Дніпрі на будівництві сміттєпереробного комплексу вкрали 3 мільйони гривень

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі на будівництві сміттєпереробного комплексу вкрали 3 мільйони гривень
Сума збитків складає понад 3 мільйони гривень

У Дніпрі директора одного з комунальних підприємств та його спільників судитимуть за присвоєння бюджетних коштів. Сума збитків сягає понад 3 мільйони гривень. Наразі обвинувальний акт скерували до суду.

Ще один підозрюваний перебуває у розшуку. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу прокуратури в Дніпропетровській області. 

За даними слідства, в період з 2018 по 2019 роки директор одного з комунальних підприємств Дніпра уклав договори з двома підрядними організаціями для будівництва сміттєпереробного комплексу. На ньому мали зберігати та переробляти сміття. 

Щоб привласнити бюджетні гроші чоловік та троє службовців компанії внесли неправдиві правки, щодо обсягів, вартості та кошторису будівельних матеріалів. В ході слідства, експертизами встановлено, що сума збитків місцевому бюджету внаслідок дій фігурантів сягає понад 3 мільйони гривень. 

Під час розслідування правоохоронці провели обшуки в підрядних організаціях, комунальному підприємстві та за місцепроживанням фігурантів. Поліцейські вилучили тендерну документацію, чорнові записи, спецтехніку, мобільні телефони, комп’ютери. Ще одного підозрюваного розшукують. 

Наразі в суд скеровано обвинувальний акт стосовно організатора та трьох його спільників за фактом заволодіння чужим майном, зловживання службовим становищем, підробкою документів: за частиною 3 статті 27, частиною 4 статті 28, частиною 5 статті 191, частиною 1 статті 255, частиною 1 статті 366 Кримінального кодексу України.  

Нагадаємо, що у Дніпропетровській області "волонтери" продавали бронежилети, що призначалися для ЗСУ. Фігуранти справи “на крові” заробили понад 700 тисяч гривень. Раніше Інформатор повідомляв, у Дніпропетровській області підприємство продавало їжу призначену для військових. За пів року існування “схеми” фігурантам справи вдалося заробити 2 мільярди гривень. Також ми писали про те, що у Дніпрі судитимуть чоловіка, який наживався на гуманітарній допомозі для ЗСУ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.