RU
Головна
Дніпро
11:56, 28 Вересня
Информатор UA

Интро

У середу, 28 вересня, на вулиці Камчатській, 20, трапилася аварія. Тут зіштовхнулись Toyota Corolla та Mitsubishi Outlander. Від удару останній вилетів на пішохідну частину. На щастя, ніхто не постраждав. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу патрульної поліції Дніпропетровської області. На місці працювали патрульні. Будь ласка, будьте особливо обережні за кермом, коли дорога слизька. Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі на Січеславській Набережній зіштовхнулися Renault, Geely та Mazda. Також читайте, що у Дніпропетровській області BMW врізався в дерево. В аварії постраждали дві людини.

У Дніпрі на Камчатській зіштовхнулися Mitsubishi та Toyota: машина відлетіла на тротуар

Читать на русском

У Дніпрі на Камчатській трапилася ДТП

Читать на русском
У Дніпрі на Камчатській зіштовхнулися Mitsubishi та Toyota: машина відлетіла на тротуар

У Дніпрі на Камчатській трапилася ДТП

У середу, 28 вересня, на вулиці Камчатській, 20, трапилася аварія. Тут зіштовхнулись Toyota Corolla та Mitsubishi Outlander. Від удару останній вилетів на пішохідну частину.

На щастя, ніхто не постраждав. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу патрульної поліції Дніпропетровської області.

На місці працювали патрульні. Будь ласка, будьте особливо обережні за кермом, коли дорога слизька.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі на Січеславській Набережній зіштовхнулися Renault, Geely та Mazda. Також читайте, що у Дніпропетровській області BMW врізався в дерево. В аварії постраждали дві людини.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.