RU
Головна
Дніпро
14:05, 18 Листопада
Информатор UA

Интро

У п'ятницю, 18 листопада, на вулиці Каштановій, близько 12:30, сталася ДТП. На щастя, ніхто не постраждав. На місці аварії працює поліція та регулювальник. Рух на дорозі ускладнено. Про це повідомляє Інформатор з місця події. За попередньою інформацією від водія Renault, він повертав у напрямку вулиці Осіння. В цей момент по Каштановій у напрямку Слобожанського проспекту їхав керманич Hyundai. Водій Renault не побачив автомобіль не встиг зреагувати. В результаті сталося зіткнення. На щастя, ніхто не постраждав. Зараз на місці аварії працює поліція. Рух на дорозі реверсивний, працює регулювальник. Є невеликий затор. Враховуйте цю інформацію при плануванні свого маршруту.   Аварія на Каштановій Рух ускладнений Водій повертав На місці працює поліція Працює регулювальник Обставини з'ясовуються Раніше ми писали, що в Дніпрі зіштовхнулися автобус і легковик. Також ми показували момент аварії на Кайдацькому мосту де Renault перекинувся разом із причепом. Фото: Денис Чубченко

У Дніпрі на Каштановій зіштовхнулися Hyundai та Renault: рух ускладнено

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі на Каштановій зіштовхнулися Hyundai та Renault: рух ускладнено
Ніхто не постраждав

У п'ятницю, 18 листопада, на вулиці Каштановій, близько 12:30, сталася ДТП. На щастя, ніхто не постраждав. На місці аварії працює поліція та регулювальник.

Рух на дорозі ускладнено. Про це повідомляє Інформатор з місця події.

За попередньою інформацією від водія Renault, він повертав у напрямку вулиці Осіння. В цей момент по Каштановій у напрямку Слобожанського проспекту їхав керманич Hyundai.

Водій Renault не побачив автомобіль не встиг зреагувати. В результаті сталося зіткнення. На щастя, ніхто не постраждав. Зараз на місці аварії працює поліція. Рух на дорозі реверсивний, працює регулювальник. Є невеликий затор. Враховуйте цю інформацію при плануванні свого маршруту.

 

Аварія на Каштановій
Аварія на Каштановій
Рух ускладнений
Рух ускладнений
Водій повертав
Водій повертав
На місці працює поліція
На місці працює поліція
Працює регулювальник
Працює регулювальник
Обставини з'ясовуються
Обставини з'ясовуються

Раніше ми писали, що в Дніпрі зіштовхнулися автобус і легковик. Також ми показували момент аварії на Кайдацькому мосту де Renault перекинувся разом із причепом.

Фото: Денис Чубченко

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.