RU
Головна
Дніпро
09:54, 6 Грудень
Информатор UA

Интро

6 грудня у Дніпрі сталася пожежа. Так, на вулиці Косогірній горів одноповерховий будинок. Існувала загроза, що полум’я пошириться. Виклик на лінію “101” надійшов о 5:24. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт ДСНС.  Вогонь пошкодив домашні речі, дах та перекриття будинку на площі 100 квадратних метрів. Пожежу локалізували о 6:40 та ліквідували о 7:10. На щастя, ніхто не постраждав. Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі горіла квартира на Донецькому шосе. Загинули двоє чоловіків, постраждала жінка. Також читайте, що у медзакладі на Бехтерєва знайшли обгоріле тіло людини. 6 грудня у Дніпрі сталася пожежа На вулиці Косогірній горів одноповерховий будинок.

У Дніпрі на Косогірній горів будинок

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі на Косогірній горів будинок
У Дніпрі горів будинок на вулиці Косогірній

6 грудня у Дніпрі сталася пожежа. Так, на вулиці Косогірній горів одноповерховий будинок. Існувала загроза, що полум’я пошириться.

Виклик на лінію “101” надійшов о 5:24. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт ДСНС. 

Вогонь пошкодив домашні речі, дах та перекриття будинку на площі 100 квадратних метрів. Пожежу локалізували о 6:40 та ліквідували о 7:10. На щастя, ніхто не постраждав.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі горіла квартира на Донецькому шосе. Загинули двоє чоловіків, постраждала жінка. Також читайте, що у медзакладі на Бехтерєва знайшли обгоріле тіло людини.

6 грудня у Дніпрі сталася пожежа
6 грудня у Дніпрі сталася пожежа
На вулиці Косогірній горів одноповерховий будинок
На вулиці Косогірній горів одноповерховий будинок.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.