На проспекті Лесі Українки у Дніпрі на зупинці громадського транспорту знайшли тіло чоловіка. Очевидці одразу зателефонували в поліцію. На місці події працювала слідчо-оперативна група.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу ГУНП в Дніпропетровській області.
У поліції підтвердили факт події. Попередньо, справу кваліфіковано, як природну смерть. Відомо, що на тілі чоловіка не було слідів насильницької смерті. Всі обставини з’ясовуються.

Раніше Інформатор повідомляв, що у Дніпрі на Гідропарковій чоловік випав із вікна 16-го поверху. Невдовзі стало відомо, що незадовго до падіння з вікна чоловік вбив свою дружину. Також ми писали, що на проспекті Поля дідусь випав з вікна 8-го поверху.
Фото: ХД