У Дніпрі на проспекті Лесі Українки на зупинці помер чоловік

У Дніпрі на проспекті Лесі Українки на зупинці помер чоловік
Всі обставини з'ясовуються

На проспекті Лесі Українки у Дніпрі на зупинці громадського транспорту знайшли тіло чоловіка. Очевидці одразу зателефонували в поліцію. На місці події працювала слідчо-оперативна група. 

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу ГУНП в Дніпропетровській області. 

У поліції підтвердили факт події. Попередньо, справу кваліфіковано, як природну смерть. Відомо, що на тілі чоловіка не було слідів насильницької смерті. Всі обставини з’ясовуються. 

На зупинці громадського транспорту помер чоловік
На зупинці громадського транспорту помер чоловік

Раніше Інформатор повідомляв, що у Дніпрі на Гідропарковій чоловік випав із вікна 16-го поверху. Невдовзі стало відомо, що незадовго до падіння з вікна чоловік вбив свою дружину. Також ми писали, що на проспекті Поля дідусь випав з вікна 8-го поверху.

Фото: ХД 

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити