RU
Головна
Дніпро
10:20, 31 Липня
Информатор UA

Интро

У ніч на 31 липня на перехресті вулиць Робочої та Володимира Антоновича трапилася аварія. Тут автомобіль Mercedes врізався у огорожу. У результаті впав пішохідний світлофор. На місці працюють поліцейські. Про це повідомляє Інформатор. За попередньою інформацією від патрульних, водій покинув автівку та втік. У салоні спрацювали подушки безпеки. Всі обставини з'ясовують правоохоронці. Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що на виїзді з Дніпра Mercedes врізався у вантажівку. Чоловік загинув, ще двоє постраждалих у тяжкому стані. Повідомляв Інформатор й про те, що на Богдана Хмельницького Mitsubishiзачепив дзеркалом чоловіка, який вибіг на дорогу. У ніч на 31 липня на перехресті вулиць Робочої та Володимира Антоновича трапилася аварія Тут автомобіль Mercedes врізався у огорожу За попередньою інформацією від патрульних, водій покинув автівку та втік Фото: Дмитро Федоров Бережіть себе Олег Більдін Фото, відео: Дмитро Федоров

У Дніпрі на Робочій уночі Mercedes врізався в огорожу: водій втік

У Дніпрі на Робочій уночі Mercedes врізався в огорожу: водій втік

У Дніпрі на Робочій уночі Mercedes врізався в огорожу: водій втік

У Дніпрі на Робочій уночі Mercedes врізався в огорожу: водій втік

У ніч на 31 липня на перехресті вулиць Робочої та Володимира Антоновича трапилася аварія. Тут автомобіль Mercedes врізався у огорожу. У результаті впав пішохідний світлофор.

На місці працюють поліцейські. Про це повідомляє Інформатор. За попередньою інформацією від патрульних, водій покинув автівку та втік. У салоні спрацювали подушки безпеки. Всі обставини з'ясовують правоохоронці.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що на виїзді з Дніпра Mercedes врізався у вантажівку. Чоловік загинув, ще двоє постраждалих у тяжкому стані. Повідомляв Інформатор й про те, що на Богдана Хмельницького Mitsubishi зачепив дзеркалом чоловіка, який вибіг на дорогу.

У ніч на 31 липня на перехресті вулиць Робочої та Володимира Антоновича трапилася аварія У ніч на 31 липня на перехресті вулиць Робочої та Володимира Антоновича трапилася аварія Тут автомобіль Mercedes врізався у огорожу Тут автомобіль Mercedes врізався у огорожу За попередньою інформацією від патрульних, водій покинув автівку та втік За попередньою інформацією від патрульних, водій покинув автівку та втік Фото: Дмитро Федоров Фото: Дмитро Федоров Бережіть себе Бережіть себе

Олег Більдін

Фото, відео: Дмитро Федоров

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.