RU
Головна
Дніпро
12:27, 15 Вересня
Информатор UA

Интро

У середу, 14 вересня на Січеславській Набережній водій автомобіля BMW на повороті втратив керування. Спочатку він врізався у припаркований Daewoo Lanos. Потім в'їхав у дерево. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на прес-службу Патрульної поліції Дніпропетровської області. За попередньою інформацією, водій BMW хотів повернути ліворуч, при цьому не обрав безпечну швидкість. Внаслідок чого він втратив керування, врізався у припаркований Daewoo Lanos, потім - ще й в дорожній знак, сміттєвий бак та дерево. Ніхто не постраждав.  BMW врізався у Daewoo, сміттєвий бак та дерево Раніше ми казали, що у Дніпрі на Слобожанському проспекті Infiniti врізався у Nissan, двоє постраждалих. Також повідомляли про те, що на трасі Дніпро - Кам’янське Chevrolet врізався у автобус, загинув водій легковика.

У Дніпрі на Січеславській Набережній BMW врізався у Daewoo, сміттєвий бак та дерево

Читать на русском
У Дніпрі на Січеславській Набережній BMW врізався у Daewoo, сміттєвий бак та дерево

Аварія на Січеславській Набережній

У середу, 14 вересня на Січеславській Набережній водій автомобіля BMW на повороті втратив керування. Спочатку він врізався у припаркований Daewoo Lanos. Потім в'їхав у дерево.

Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на прес-службу Патрульної поліції Дніпропетровської області.

За попередньою інформацією, водій BMW хотів повернути ліворуч, при цьому не обрав безпечну швидкість. Внаслідок чого він втратив керування, врізався у припаркований Daewoo Lanos, потім - ще й в дорожній знак, сміттєвий бак та дерево. Ніхто не постраждав. 

BMW врізався у Daewoo, сміттєвий бак та дерево
BMW врізався у Daewoo, сміттєвий бак та дерево

Раніше ми казали, що у Дніпрі на Слобожанському проспекті Infiniti врізався у Nissan, двоє постраждалих. Також повідомляли про те, що на трасі Дніпро - Кам’янське Chevrolet врізався у автобус, загинув водій легковика.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.