RU
Головна
Дніпро
14:07, 5 Жовтня
Информатор UA

Интро

У середу, 5 жовтня, на Слобожанському проспекті сталася потрійна ДТП. Там зіштовхнулися Audi, Volkswagen та Renault охоронної фірми «Леон». В результаті зіткнення постраждали двоє людей. Аварія сталася об 11:53, - повідомляє Інформатор. Відео моменту зіткнення зафіксували камери Ситуаційного центру Дніпра та відеореєстратор автомобіля, який рухався назустріч. Судячи з відео, Audi рухався по Слобожанському проспекту у бік виїзду з міста у крайньому правому ряду. Водій Audi врізався у припаркований Volkswagen, через шо останній вилетів на проїжджу частину, де в Volkswagen врізався Renault охоронної фірми, водій якого не встиг зреагувати. Постраждали двоє людей з Renault. Усі обставини аварії встановлює слідчий за ДТП. Раніше ми також писали, що у Дніпрі на Сергія Нігояна Mitsubishi врізався у Renault. Одна автівка вилетіла на узбіччя. Окрім того, на Донецькому шосе вантажівка насмерть збила жінку. Повідомляли ми і про те, що на Полковника Городенка Suzuki врізався в стовб.

У Дніпрі на Слобожанському проспекті зіткнулись Audi, Renault та Volkswagen: відео моменту ДТП

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі на Слобожанському проспекті зіткнулись Audi, Renault та Volkswagen: відео моменту ДТП
Момент аварії потрапив на камери

У середу, 5 жовтня, на Слобожанському проспекті сталася потрійна ДТП. Там зіштовхнулися Audi, Volkswagen та Renault охоронної фірми «Леон». В результаті зіткнення постраждали двоє людей.

Аварія сталася об 11:53, - повідомляє Інформатор. Відео моменту зіткнення зафіксували камери Ситуаційного центру Дніпра та відеореєстратор автомобіля, який рухався назустріч.

Судячи з відео, Audi рухався по Слобожанському проспекту у бік виїзду з міста у крайньому правому ряду. Водій Audi врізався у припаркований Volkswagen, через шо останній вилетів на проїжджу частину, де в Volkswagen врізався Renault охоронної фірми, водій якого не встиг зреагувати.

Постраждали двоє людей з Renault. Усі обставини аварії встановлює слідчий за ДТП.

Раніше ми також писали, що у Дніпрі на Сергія Нігояна Mitsubishi врізався у Renault. Одна автівка вилетіла на узбіччя. Окрім того, на Донецькому шосе вантажівка насмерть збила жінку. Повідомляли ми і про те, що на Полковника Городенка Suzuki врізався в стовб.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.