RU
Головна
Дніпро
11:38, 6 Грудень
Информатор UA

Интро

У понеділок, 5 грудня, на перехресті Запорізького шосе сталася аварія. Тут зіштовхнулись Hyundai та ЗАЗ. У результаті травмувалася дівчина. З’явилося відео моменту аварії. Його зняв реєстратор, встановлений у Hyundai. Про це повідомляє Інформатор. На кадрах видно, що Hyundai їхав по Запорізькому шосе. ЗАЗ рухався по Панікахи з боку бульвару Слави. Коли Hyundai перетинав перехрестя, світлофор блимав зеленим. Будь ласка, дотримуйтесь ПДР. Бережіть себе. Якщо відео нижче не відображається, перейдіть за цим посиланням. Telegram oembed: https://t.me/informator_video/695 Фото з місця події шукайте тут. Також ми писали, що у Дніпрі на Яворницького Mercedes врізався у Volkswagen і той перекинувся. Відео аварії доступне за посиланням. Відео: Дніпро Оперативний

У Дніпрі на Запорізькому шосе зіштовхнулись Hyundai та ЗАЗ: відео моменту аварії

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі на Запорізькому шосе зіштовхнулись Hyundai та ЗАЗ: відео моменту аварії
У мережі з'явилося відео аварії на Запорізькому шосе, яка сталася 5 грудня

У понеділок, 5 грудня, на перехресті Запорізького шосе сталася аварія. Тут зіштовхнулись Hyundai та ЗАЗ. У результаті травмувалася дівчина.

З’явилося відео моменту аварії. Його зняв реєстратор, встановлений у Hyundai. Про це повідомляє Інформатор.

На кадрах видно, що Hyundai їхав по Запорізькому шосе. ЗАЗ рухався по Панікахи з боку бульвару Слави. Коли Hyundai перетинав перехрестя, світлофор блимав зеленим.

Будь ласка, дотримуйтесь ПДР. Бережіть себе.

Якщо відео нижче не відображається, перейдіть за цим посиланням.

Telegram oembed: https://t.me/informator_video/695

Фото з місця події шукайте тут. Також ми писали, що у Дніпрі на Яворницького Mercedes врізався у Volkswagen і той перекинувся. Відео аварії доступне за посиланням.

Відео: Дніпро Оперативний

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.