RU

У Дніпрі оскаржували запобіжний захід патрульному, який смертельно поранив водія Jaguar

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі оскаржували запобіжний захід патрульному, який смертельно поранив водія Jaguar
Дніпровський суд розглянув скаргу щодо запобіжного заходу патрульному

Дніпровський апеляційний суд розглянув скаргу щодо обраного запобіжного заходу патрульному, який захищав своє життя та життя напарниці, коли на них напав водій Jaguar. Поліцейський стріляв у нападника, той від отриманих поранень загинув. Слухання тривали кілька годин.

Однак рішення залишилось незмінним — цілодобовий домашній арешт для патрульного до 30 жовтня 2023 року. Про це пише Інформатор з посиланням на повідомлення патрульної поліції у Дніпропетровській області. 

“У приміщенні Дніпровського апеляційного суду відбувся розгляд апеляційної скарги Дніпропетровської обласної прокуратури на ухвалу Кіровського районного суду від 31.08.2023, щодо обрання нашому колезі, Єгору Звонкову, запобіжного заходу.

Після кількох годин слухань, колегія суддів залишила без змін попереднє рішення — застосовано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту до 30 жовтня 2023 року”, — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що адвокатка Юлія Сегеда вийшла зі справи захисту патрульного. Писали ми й про те, що жінці з Jaguar обрали запобіжний захід. Також читайте, куди пішли кошти, зібрані патрульною з Дніпра, яка постраждала під час стрілянини.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.