RU

Стрілянина у Дніпрі: адвокатка Юлія Сегеда вийшла зі справи захисту патрульного

Читать на русском

Читать на русском
Стрілянина у Дніпрі: адвокатка Юлія Сегеда вийшла зі справи захисту патрульного
Слідство триває

Адвокатка Юлія Сегеда вийшла зі справи захисту патрульного, який під час затримання смертельно поранив водія Jaguar. За словами жінки, необхідності в її участі вже немає. Втім, думка пані Юлії незмінна — вона вважає, що поліцейський мав підстави для застосування зброї

Окрім того, в провадженні жінки зараз 13 кримінальних справ. Всі вони по статтях, і вести їх складно як фізично, так і морально. Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію адвокатки Юлії Сегеди. 

"Звісно, я б не кинула цю справу, але я дуже вдячна за розуміння. Як ви помітили, в суді зі мною були двоє моїх колег. Це досвідчені, професійні адвокати. Я вдячна їм за підтримку та добрі слова. Мій клієнт в надійних компетентних руках”, — написала вона. 

Також Юлія додала, що необхідності в її участі вже немає. Окрім того, її думка стосовно використання поліцейським зброї залишається незмінною. 

“Моя думка незмінна і я висловила її на судовому засіданні. Я вважаю, що патрульний діяв у стані крайньої необхідності й мав підставу для застосування зброї. Слідство триває, захист працює”, — зазначила Сегеда.  

Нагадаємо, що жінці з Jaguar обрали запобіжний захід. Писали ми й про те, як минув перший суд над поліцейським. Також читайте, що розповіли діти колишній дружині водія Jaguar, в якого стріляв патрульний.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.