RU
Головна
Дніпро
13:00, 29 Серпня
Информатор UA

Интро

У Дніпрі накрили групу шахраїв, яких організували схему з вилучення квартир з метою подальшого продажу. У такий спосіб вони встигли присвоїти квартири трьох померлих громадян та житло літньої жінки. Загалом із продажу вони заробили 3 млн гривень. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу ГУ НП у Дніпропетровській області. Учасники угрупування займалися пошуком нерухомості, збором інформації з реєстрів, про власників та законних спадкоємців, виготовленням підроблених правовстановлюючих та інших документів, зокрема внесення даних вигаданої особи до паспортів, перереєстрація нерухомості на підставних осіб, пошук та продаж квартир добросовісним покупцям. Також вони незаконно заволоділи трьома квартирами померлих громадян, спадкоємці яких не скористалися своїм законним правом на спадщину, та помешканням літньої жінки. За продаж нерухомості зловмисники отримали майже три мільйони гривень, які розподілили між всіма залежно від відведених у ролей. Під час обшуків слідчі вилучили 7 автомобілей, 3,2 млн гривень, 22 мобільні телефони, 62 паспорти та техніку. Наразі всім підозрюваним обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою. Слідство продовжується. Зброя та набої Підробні документи Раніше ми казали, що уДніпрі водій служби таксі Bolt вкрав гроші з машини на автомийці. Також читайте, що у Дніпрі чоловікпограбував 12-річну дівчинку.

У Дніпрі шахраї підробляли документи та продавали квартири померлих

Читать на русском
У Дніпрі шахраї підробляли документи та продавали квартири померлих

У Дніпрі підробляли документи та забирали квартири

У Дніпрі накрили групу шахраїв, яких організували схему з вилучення квартир з метою подальшого продажу. У такий спосіб вони встигли присвоїти квартири трьох померлих громадян та житло літньої жінки. Загалом із продажу вони заробили 3 млн гривень.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу ГУ НП у Дніпропетровській області.

Учасники угрупування займалися пошуком нерухомості, збором інформації з реєстрів, про власників та законних спадкоємців, виготовленням підроблених правовстановлюючих та інших документів, зокрема внесення даних вигаданої особи до паспортів, перереєстрація нерухомості на підставних осіб, пошук та продаж квартир добросовісним покупцям.  

Також вони незаконно заволоділи трьома квартирами померлих громадян, спадкоємці яких не скористалися своїм законним правом на спадщину, та помешканням літньої жінки. За продаж нерухомості  зловмисники отримали майже три мільйони гривень, які розподілили між всіма залежно від відведених у «схемі» ролей. 

Під час обшуків слідчі вилучили 7 автомобілей, 3,2 млн гривень, 22 мобільні телефони, 62 паспорти та техніку.

Наразі всім підозрюваним обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою. Слідство продовжується. 

Зброя та набої
Підробні документи

 

Раніше ми казали, що у Дніпрі водій служби таксі Bolt вкрав гроші з машини на автомийці. Також читайте, що у Дніпрі чоловік пограбував 12-річну дівчинку.

 

 

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.