RU
Головна
Дніпро
17:20, 27 Серпня
Информатор UA

Интро

У автобусі №95 трапився конфлікт. За попередньою інформацією, чоловік попросив зупинити машину посеред Кайдацького мосту. Водій відмовив. Пасажир підійшов до нього та почав його душити. Кермувальник різко загальмував. Порушник вдарився об лобове скло та розбив його. Про це повідомляє Інформатор. У пресслужбі патрульної поліції Інформатору відповіли, що чоловік міг бути п'яним. На місце приїхали патрульні. Всі деталі встановлюються. Раніше ми писали, що в автобусі №39 пасажирка посварилася з водієм та почала звинувачувати його у мережі.Також читайте, що на Тополі чоловік вдарив водія маршруткипо голові.

У Дніпрі п'яний пасажир душив водія автобуса №95

Читать на русском
У Дніпрі п'яний пасажир душив водія автобуса №95

У Дніпрі п'яний чоловік напав на водія автобуса

У автобусі №95 трапився конфлікт.

За попередньою інформацією, чоловік попросив зупинити машину посеред Кайдацького мосту. Водій відмовив. Пасажир підійшов до нього та почав його душити. Кермувальник різко загальмував. Порушник вдарився об лобове скло та розбив його. Про це повідомляє Інформатор.

У пресслужбі патрульної поліції Інформатору відповіли, що чоловік міг бути п'яним. На місце приїхали патрульні. Всі деталі встановлюються.

Раніше ми писали, що в автобусі №39 пасажирка посварилася з водієм та почала звинувачувати його у мережі. Також читайте, що на Тополі чоловік вдарив водія маршрутки по голові.

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.