RU

У Дніпрі планують двічі перекривати перехрестя на вулиці Грушевського: як зміниться рух трамваїв

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі планують двічі перекривати перехрестя на вулиці Грушевського: як зміниться рух трамваїв
Через перекриття перехрестя у центрі Дніпра зміниться рух трамваїв №12 та №16

У Дніпрі планують двічі перекривати проїзну частину на перехресті вулиць Михайла Грушевського та Барвінківської. Це пов’язано з аварійними роботами на трамвайній колії. Через ремонт тимчасово зміниться рух трамваїв №12 та №16.

Перекриття заплановане з 9:00 суботи, 18 травня, до 19:00 неділі, 19 травня. А також повторно через тиждень – з 9:00 суботи, 25 травня, до 18:00 понеділка, 27 травня. Про це Інформатор повідомляє із посиланням на проєкт розпорядження міського голови Дніпра.

Через проведення робіт мають внести наступні зміни у роботу електротранспорту:

  • 18-19 травня: трамвай №16 не працюватиме, а трамваї №12 рухатимуться за скороченим маршрутом: від Старомостової площі – до вулиці Ігоря Сікорського;
  • 25-26 травня: трамваї №12 та №16 не курсуватимуть.

Варто зазначити, що навколо зони робіт мають розмістити огорожу з сигнальним освітленням. Ще мають організувати безпечний обхід для пішоходів та об’їзд для транспорту. По завершенні ремонту мають відновити покриття дороги та провести благоустрій прилеглої території. Мер Дніпра ще не підписав документ, тож він поки не набрав чинності.

Проєкт розпорядження міського голови Дніпра
Проєкт розпорядження міського голови Дніпра

Раніше ми писали, що у Дніпрі можуть на понад два тижні звузити чи перекрити вулицю Олександра Кукурби. Окрім того, у Дніпрі майже на місяць хочуть звузити проїзну частину по вулиці 128-ї Бригади Тероборони. Повідомляли ми й про те, що у Дніпрі на 5 місяців планують частково звузити та перекрити рух по Соборній площі. 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.