RU

У Дніпрі планують двічі перекривати перехрестя проспекту Лесі Українки та вулиці Андрія Фабра

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі планують двічі перекривати перехрестя проспекту Лесі Українки та вулиці Андрія Фабра
У Дніпрі ремонтуватимуть трамвайний переїзд на перехресті Лесі Українки та Андрія Фабра

У Дніпрі збираються перекривати проїзну та тротуарну частини на перехресті проспекту Лесі Українки та вулиці Андрія Фабра. Причина – виконання ремонтних робіт на трамвайній колії. При цьому, робити це планують двічі у квітні.

Перше перекриття має відбутися 20-21 квітня, друге – з 27 по 29 квітня. Про це Інформатор повідомляє із посиланням на проєкт розпорядження міського голови Дніпра.

До початку робіт мають розробити тимчасову схему проїзду транспорту та проходу пішоходів. По периметру зони ремонту мають встановити огорожу з сигнальним освітленням. Також внесуть зміни у роботу трамваїв №5 та №12, тролейбусів №1, №5 та «А», та й автобусного маршруту №113.

Після завершення робіт мають відновити покриття дороги та провести благоустрій прилеглої території. Варто зазначити, що мер Дніпра поки не підписав це розпорядження, тож воно ще не набрало чинності.

Проєкт розпорядження міського голови Дніпра
Проєкт розпорядження міського голови Дніпра

Раніше ми писали, що у Дніпрі до кінця квітня не працюватиме тролейбус №21. Окрім того, у Дніпрі на автостанції на лівому березі планують збудувати зал очікування з торговельними приміщеннями. Розповідали ми й про те, що у Дніпрі через ремонт по вулиці Богдана Хмельницького змінилася робота транспорту

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.