RU
Головна
Дніпро
19:03, 4 Жовтня
Информатор UA

Интро

29 вересня окупанти вдарили ракетами по Дніпру. В результаті одна з них влучила у приватний будинок в районі проспекту Металургів та унесла життя двох дітей, їхньої мами та бабусі. Прощання з бабусею Аллою, матусею Наталкою, діточками Василисою та Іваном відбудеться 6 жовтня. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на Координаційний центр волонтерів Дніпра. Почнеться воно об 11:00 у Свято-Духівському храмі на проспекті Металургів, 43. Поховають загиблу родину на Краснопільскому кладовищі о 13:00. Захід буде закритим для ЗМІ.  Що сталося у Дніпрі 29 вересня О першій годині ночі, 29 вересня, дніпряни прокинулися від звуків вибухів. Загарбники завдали два ракетних удари по Дніпру. Вони поцілили в автопідприємство та у житлові будинки. Загинула родина: двоє дорослих та дитина. Їх тіла знайшли одразу. Фрагменти тіла другої дитини знайшли о 13:13. Мер Дніпра Боріс Філатов розповів історію сім'ї. Також він повідомив, що батько загиблих дітей боронить Україну від російської навали. Після вибуху вижив тільки 10-річний пес Крим. Коли його побачили, він у стані шоку сидів на уламках будинку і плакав. Собаку передали у "Зооконтроль". Він став символом скорботи Дніпра за загиблими від російських ракет. Раніше ми писали, що вночі росіяни ударили по Нікопольському та Синельниківському районах. Також повідомляли, що загинув у бою за Україну вчитель з Дніпра Сергій Столбцов.

У Дніпрі попрощаються з родиною, що загинула від російської ракети

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі попрощаються з родиною, що загинула від російської ракети
Прощання із загиблою родиною

29 вересня окупанти вдарили ракетами по Дніпру. В результаті одна з них влучила у приватний будинок в районі проспекту Металургів та унесла життя двох дітей, їхньої мами та бабусі.

Прощання з бабусею Аллою, матусею Наталкою, діточками Василисою та Іваном відбудеться 6 жовтня. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на Координаційний центр волонтерів Дніпра.

Почнеться воно об 11:00 у Свято-Духівському храмі на проспекті Металургів, 43. Поховають загиблу родину на Краснопільскому кладовищі о 13:00. Захід буде закритим для ЗМІ. 

Що сталося у Дніпрі 29 вересня

О першій годині ночі, 29 вересня, дніпряни прокинулися від звуків вибухів. Загарбники завдали два ракетних удари по Дніпру. Вони поцілили в автопідприємство та у житлові будинки. Загинула родина: двоє дорослих та дитина. Їх тіла знайшли одразу. Фрагменти тіла другої дитини знайшли о 13:13.

Мер Дніпра Боріс Філатов розповів історію сім'ї. Також він повідомив, що батько загиблих дітей боронить Україну від російської навали.

Після вибуху вижив тільки 10-річний пес Крим. Коли його побачили, він у стані шоку сидів на уламках будинку і плакав. Собаку передали у "Зооконтроль". Він став символом скорботи Дніпра за загиблими від російських ракет.

Раніше ми писали, що вночі росіяни ударили по Нікопольському та Синельниківському районах. Також повідомляли, що загинув у бою за Україну вчитель з Дніпра Сергій Столбцов.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.