RU
Головна
Дніпро
07:17, 29 Вересня
Информатор UA

Интро

У четвер, 29 вересня, російські війська завдали черговий ракетний удар по Дніпру. Повітряна тривога спрацювала опівночі, а о 0:56 містяни почули вибухи. Тривогу скасували о 1:12, а потім сирени волали ще двічі за ніч. У повітряному командуванні «Схід» попередньо сповістили, що мова йде про влучання надзвукових крилатих ракет, - повідомляє Інформатор. Голова ДніпроОВА Валентин Резніченко повідомив, що наразі відомо про трьох загиблих, серед них – одна дитина. «Загиблі та поранені діти, десятки понівечених будинків. Росіяни ударили ракетами по нічному Дніпру. Поцілили по житлових кварталах. На зараз відомо про трьох загиблих, серед них одна дитина. Ще п’ятеро  поранені, у тому числі і 12-річна дівчинка. Рятувальники дістали її з розбитого дому, де вона просто спала, коли туди прилетіла російська ракета. Повністю зруйновані кілька приватних осель. Рятувальники продовжують розбирати завали - шукають людей. Є вірогідність, що там ще можуть бути й діти. У місті пошкоджені понад 60 приватних будинків та кілька багатоповерхових. Понівечений ринок, автобуси, автівки та лінії електропередач. Грьобаний «руський мір». Розплата настане», - написав Резніченко. Раніше ми також писали, що надвечір 28 вересня у Дніпропетровській області також чули вибухи. Сили ППО збили над регіоном 3 ворожі ракети. Ще одна, на жаль, влучила по Кривому Рогу. Окрім того, розповідали, скільки ворожих ракет знищили над Дніпром та на підльоті до міста з лютого.

Росіяни ударили ракетами по нічному Дніпру: є загиблі та поранені діти, десятки понівечених будинків

Читать на русском

Дніпру знов дісталося від військ рф

Читать на русском
Росіяни ударили ракетами по нічному Дніпру: є загиблі та поранені діти, десятки понівечених будинків

Дніпру знов дісталося від військ рф

У четвер, 29 вересня, російські війська завдали черговий ракетний удар по Дніпру. Повітряна тривога спрацювала опівночі, а о 0:56 містяни почули вибухи. Тривогу скасували о 1:12, а потім сирени волали ще двічі за ніч.

У повітряному командуванні «Схід» попередньо сповістили, що мова йде про влучання надзвукових крилатих ракет, - повідомляє Інформатор.

Голова ДніпроОВА Валентин Резніченко повідомив, що наразі відомо про трьох загиблих, серед них – одна дитина.

«Загиблі та поранені діти, десятки понівечених будинків. Росіяни ударили ракетами по нічному Дніпру. Поцілили по житлових кварталах. На зараз відомо про трьох загиблих, серед них одна дитина. Ще п’ятеро  поранені, у тому числі і 12-річна дівчинка. Рятувальники дістали її з розбитого дому, де вона просто спала, коли туди прилетіла російська ракета.

Повністю зруйновані кілька приватних осель. Рятувальники продовжують розбирати завали - шукають людей. Є вірогідність, що там ще можуть бути й діти. У місті пошкоджені понад 60 приватних будинків та кілька багатоповерхових. Понівечений ринок, автобуси, автівки та лінії електропередач. Грьобаний «руський мір». Розплата настане», - написав Резніченко.

Раніше ми також писали, що надвечір 28 вересня у Дніпропетровській області також чули вибухи. Сили ППО збили над регіоном 3 ворожі ракети. Ще одна, на жаль, влучила по Кривому Рогу. Окрім того, розповідали, скільки ворожих ракет знищили над Дніпром та на підльоті до міста з лютого.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.