RU
Головна
Дніпро
15:43, 25 Листопада
Информатор UA

Интро

У п’ятницю, 25 листопада, у Дніпрі на вулиці Лавандовій трапилася пожежа. Загинув 53-річний власник будинку. За життя іншої людини борються лікарі. Загальна площа займання склала 70 квадратних метрів. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу ГУ ДСНС у Дніпропетровській області.  В задимленому приміщенні рятувальники, окрім тіла господаря будинку, знайшли також 67-річну жінку. У неї медики, попередньо, діагностували опік дихальних шляхів. Потерпілу шпиталізували до лікарні.  Раніше Інформатор повідомляв, що у Дніпрі на території дачного кооперативу “Шинник-2” сталася пожежа, постраждав 30-річний чоловік. Раніше ми писали, що у Дніпрі на Леваневського палав Daewoo. Також читайте, що у Дніпрі рятують 9-річну дівчинку, яка отримала опіки, коли мати розпалювала пічку.

У Дніпрі пожежа забрала життя людини: ще одну госпіталізували

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі пожежа забрала життя людини: ще одну госпіталізували
Потерпілу шпиталізували

У п’ятницю, 25 листопада, у Дніпрі на вулиці Лавандовій трапилася пожежа. Загинув 53-річний власник будинку. За життя іншої людини борються лікарі.

Загальна площа займання склала 70 квадратних метрів. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу ГУ ДСНС у Дніпропетровській області. 

В задимленому приміщенні рятувальники, окрім тіла господаря будинку, знайшли також 67-річну жінку. У неї медики, попередньо, діагностували опік дихальних шляхів. Потерпілу шпиталізували до лікарні. 

Раніше Інформатор повідомляв, що у Дніпрі на території дачного кооперативу “Шинник-2” сталася пожежа, постраждав 30-річний чоловік. Раніше ми писали, що у Дніпрі на Леваневського палав Daewoo. Також читайте, що у Дніпрі рятують 9-річну дівчинку, яка отримала опіки, коли мати розпалювала пічку.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.