RU
Головна
Дніпро
14:15, 23 Січня
Информатор UA

Интро

У суботу, 14 січня, о 15:00 росіяни завдавали ракетного удару по багатоповерхівці Дніпра. Вщент зруйновано 72 оселі та 282 —  пошкоджено. Травми отримали 81 людина, з них — 16 дітей.  Надзвичайники дістали з-під завалів 39 осіб, з них 6 - діти. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу Дніпропетровської ОВА.  Ще зо два тижні триватиме процес опізнання тіл восьми загиблих. Наразі поліцейські Дніпропетровської області продовжують працювати на місці ракетного удару. Вони вже прийняли майже 580 заяв від постраждалих.  “З наявних заяв 431 стосується пошкодження майна. Вони не тільки від мешканців багатоповерхівки, по якій було завдано ракетного удару. Зверталися й люди з інших будинків. Також маємо 47 заяв про пошкодження автомобілів та 10 – адмінбудівель”, – зазначив заступник начальника ГУ Нацполіції в Дніпропетровській області Володимир Богоніс. Нагадаємо, що у Дніпрі на місці трагедії пройшла панахида. Писали ми й про те, що мер Дніпра Філатов розповів про понад 100 мільйонів, які зібрали люди для постраждалих під час ракетної атаки. Також читайте, що мер Дніпра Філатов поспілкувався з постраждалими внаслідок ракетної атаки.

У Дніпрі продовжують ідентифікувати тіла восьми людей, які загинули внаслідок влучання ракети у багатоповерхівку

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі продовжують ідентифікувати тіла восьми людей, які загинули внаслідок влучання ракети у багатоповерхівку
росія - країна терорист

У суботу, 14 січня, о 15:00 росіяни завдавали ракетного удару по багатоповерхівці Дніпра. Вщент зруйновано 72 оселі та 282 —  пошкоджено. Травми отримали 81 людина, з них — 16 дітей. 

Надзвичайники дістали з-під завалів 39 осіб, з них 6 - діти. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу Дніпропетровської ОВА. 

Ще зо два тижні триватиме процес опізнання тіл восьми загиблих.

Наразі поліцейські Дніпропетровської області продовжують працювати на місці ракетного удару. Вони вже прийняли майже 580 заяв від постраждалих. 

“З наявних заяв 431 стосується пошкодження майна. Вони не тільки від мешканців багатоповерхівки, по якій було завдано ракетного удару. Зверталися й люди з інших будинків. Також маємо 47 заяв про пошкодження автомобілів та 10 – адмінбудівель”, – зазначив заступник начальника ГУ Нацполіції в Дніпропетровській області Володимир Богоніс.

Нагадаємо, що у Дніпрі на місці трагедії пройшла панахида. Писали ми й про те, що мер Дніпра Філатов розповів про понад 100 мільйонів, які зібрали люди для постраждалих під час ракетної атаки. Також читайте, що мер Дніпра Філатов поспілкувався з постраждалими внаслідок ракетної атаки.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.