У вівторок, 23 червня, у Дніпрі оголосили тривогу. Усе через загрозу балістики. Близько 10:55 у місті пролунав вибух.
Про це пише Інформатор.
Наразі небезпека триває. Будь ласка, сидіть в укритті.
Нагадаємо, що протягом 22 червня ворог майже 20 разів атакував 4 райони Дніпропетровської області. Раніше ми писали, що з прифронтової Межової з-під російських обстрілів поліцейські евакуювали 11 людей. Крім цього, 21 червня росіяни атакували три райони Дніпропетровської області, дев'ятеро людей дістали поранень.