RU

У Дніпрі пропонують звести новий мікрорайон: де він може з’явитися

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі пропонують звести новий мікрорайон: де він може з’явитися
Хочуть збудувати 12 будинків висотою до 16 поверхів

У Дніпрі хочуть збудувати новий мікрорайон. Він може стати продовженням житлового масиву Ломівський. Проєкт передбачає не тільки побудову 12 будинків, а й приведення до ладу зеленої зони навколо. Це вже третій варіант проєкту забудови цієї ділянки.

Відповідний містобудівний розрахунок презентували на архітектурно-містобудівній раді. Про це Інформатор повідомляє з посиланням на gorod.dp.ua.

Мова йде про ділянку між вулицею Широкою, провулком Широким, вулицею Володимира Пилишенка (раніше – Таганрозька), вулицею Бєляєва та пляжем на Ломівському. Розрахунок мікрорайону презентували київські архітектори. Головний архітектор – Олександр Попов, а доповідав Олександр Столовий.

На ділянці площею у 19,4 гектара пропонують спорудити 12 будинків, висотність яких складатиме до 16 поверхів. Загалом у них зможуть проживати 7 тисяч людей. У шістьох будинках на перших поверхах можуть з’явитися дитячі садки на 242 дитини. Також на перших поверхах пропонують розмістити торгові та комерційні установи, в планах і поява багаторівневого паркінгу на 300 автівок.

Приблизно так може виглядати новий мікрорайон поруч із Ломівським
Приблизно так може виглядати новий мікрорайон поруч із Ломівським

«Магістральну вулицю ми пропонуємо перенести в тил земельної ділянки, щоб створити вздовж Ломівського озера повноцінну рекреаційну зону лише з пішохідним рухом. Усередині кварталу плануємо зберегти всі цінні зрілі дерева, організувати гарний бульвар, який проходить через увесь район. Він служитиме чудовим місцем відпочинку та пов'язуватиме житлову забудову з дитячими, спортивними майданчиками. Окремий упорядкований бульвар вестиме до берега озера та пляжу, який буде відкритий для всіх городян. Також пропонуємо зберегти існуючий 3-4-метровий земляний насип, який обмежує цю ділянку. Ці вали можуть мати велике значення в організації прилеглої території», - розповів Олександр Столовий.

У проєкті передбачені укриття в усіх будинках. Крім того, всередині мікрорайону можна буде пересуватися лише пішки чи велосипедом, оскільки проїзд до будинків на авто планується лише зі сторони нової магістральної дороги. Мають відновити і зелену зону вздовж водойми, а також збудувати там пішохідний міст.

Члени містобудівної ради висловили побажання, пов’язані з рухом всередині мікрорайону, проходами від зупинок транспорту, доступом до пляжу інших мешканців, а також будівництвом школи. Усі ці питання мають врахувати при продовженні роботи.

Проїзд розраховують тільки зі сторони магістральної дороги навколо
Проїзд розраховують тільки зі сторони магістральної дороги навколо

Раніше ми писали, що у Дніпрі на Слобожанському проспекті хочуть звести “Вежі” у 35 та 38 поверхів. Окрім того, на Запорізькому шосе може з’явитися “Будинок-праска”. Розповідали ми й про те, що майбутній дев'ятиповерхівці біля пам'ятника Слави у Дніпрі дали "зелене світло".

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.