RU
Головна
Дніпро
13:26, 22 Вересня
Информатор UA

Интро

У Дніпрі прокуратура припинила незаконне користування приміщенням закладу освіти вартістю три мільйони гривень. Його площа майже 200 м². Суд виніс рішення.  Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Дніпропетровську обласну прокуратуру. Приміщення закладу освіти передане в оренду товариству з обмеженою відповідальністю без відповідного погодження із компетентними органами, використання якого призводить до порушення належного освітньо-виховного процесу. Суд прийняв рішення про скасування та визнання недійсним договору оренди приміщення одного з навчальних закладів освіти м. Дніпра площею майже 200 м². Договір оренди визнали недійсним, приміщення повернули закладу освіти. Раніше ми писали про те, що у Дніпрі “накрили” шахрайські “call-центри”, в яких працювали понад 100 осіб. Також ми казали, що у Дніпрі на Героїв Крут стріляли, є постраждалий: поліцейські розшукують чоловіка з рюкзаком Glovo.

У Дніпрі шахраї використовували приміщення навчального закладу у своїх цілях

Читать на русском
У Дніпрі шахраї використовували приміщення навчального закладу у своїх цілях

Шахраї використовували комунальне приміщення у своїх цілях

У Дніпрі прокуратура припинила незаконне користування приміщенням закладу освіти вартістю три мільйони гривень. Його площа майже 200 м². Суд виніс рішення. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Дніпропетровську обласну прокуратуру.

Приміщення закладу освіти передане в оренду товариству з обмеженою відповідальністю без відповідного погодження із компетентними органами, використання якого призводить до порушення належного освітньо-виховного процесу.

Суд прийняв рішення про скасування та визнання недійсним договору оренди приміщення одного з навчальних закладів освіти м. Дніпра площею майже 200 м². Договір оренди визнали недійсним, приміщення повернули закладу освіти.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.