У суботу, 22 лютого, у Дніпрі на вулиці Миколи Руденка чули вибух. На будівлі вилетіли вікна. Станом на 11:30 на місці події працюють робітники, які усувають наслідки інциденту.
Про це повідомляє Інформатор з місця подій.
У соцмережах повідомляли, що внаслідок вибуху постраждала людина. Цю інформацію журналістам Інформатора на місці не підтвердили. Офіційно інцидент не коментують.
У пресслужбі поліції Дніпра Інформатору відповіли, що ймовірною причиною вибуху стала технічна несправність котла. Втім, остаточна причина з’ясовується. Перевірка триває.
Якщо відео у вас не відтворюється, ви можете подивитися його у нашому "Ютуб-каналі".
Раніше ми писали, що у Дніпрі на Софії Ковалевської на подвір'ї школи пролунав вибух. Писали ми й про те, що спецслужби відновили події похвилинно та розкрили деталі теракту біля ТЦК на Степана Бандери. Окрім того, ми показували відео затримання чоловіків, які влаштували теракт у Павлограді біля будівлі ТЦК.
Фото: Максим Якушев