RU

У Дніпрі у двох районах відключатимуть воду через борги: адреси

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі у двох районах відключатимуть воду через борги: адреси
У двох районах Дніпра боржникам відключатимуть воду

З 20 по 24 травня у Дніпрі боржникам відключать воду. До списку потрапили багатоквартирні будинки і приватні сектори. Відключення проводитимуться у двох районах Дніпра — в Амур-Нижньодніпровському та Шевченківському районі. 

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу КП “Дніпроводоканал”. 

У КП «Дніпроводоканал» закликають дніпрян, які мають борги за воду, сплатити їх, аби не доводити до відключень. Або ж можна укласти договори реструктуризації заборгованості, звернувшись до Центрів абонентських послуг ТОВ «ЄРЦ КП», адреси яких можна знайти на сайті комунального підприємства.

Якщо ви зіткнулися з проблемою незапланованого відключення води – зверніться у контакт-центр Дніпровської міськради по одному з номерів: (056) 732-12-12, (095) 732-12-12, (096) 732-12-12, (073) 732-12-12Які адреси відключатимуть за борги, можете ознайомитись на скриншоті. Спершу йдуть адреси з багатоквартирними будинками. Нижче — приватний сектор. 

У Дніпрі у двох районах відключатимуть воду через борги: адреси 1

Раніше ми писали, що в Дніпрі з озера Курячого, в якому утворюється піна, взяли проби води. Розповідав Інформатор й про те, при якій сумі боргу у Дніпрі відключають абонентів від водопостачання. Також читайте, скільки доведеться платити за воду у Дніпрі під час поливального сезону.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.