У районі яхт-клубу "Січ" у Дніпрі місцеві мешканці помітили мертву рибу та зелену воду з неприємним запахом. Таку картину бачили кілька днів поспіль. Люди занепокоїлись можливим забрудненням річки Дніпро та масовим мором риби.
На місце виїхали фахівці Державної екологічної інспекції Придніпровського округу, представники міської ради та департаменту екології області. Експерти перевірили ситуацію на березі біля яхт-клубу. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Держекоінспекцію Придніпровського Округу.
Візуально виявили лише 9 мертвих риб — масового замору не підтверджено. Також зазначили, що вода має природний колір та неприємного запаху не має.
Фахівці взяли проби води для лабораторного аналізу. Результати оприлюднять після завершення досліджень.
18 червня команда Інформатора знову відвідала яхт-клуб. Вода біля берега стала чистою, зелений відтінок зник, загиблої риби не помітили.
Інформатор повідомляв, що у Дніпрі перевірили річку Сусанку на забруднення. Раніше ми писали, що у центрі Дніпра — смітник біля води, що сталося з Фестивальним причалом. Також читайте, що у Дніпрі на Зиновія Матли утворилося стихійне звалище між багатоповерхівками. Писали ми й про те, що у Дніпропетровській області перевірили якість питної води.