RU
Головна
Дніпро
09:50, 28 Вересня
Информатор UA

Интро

У вівторок, 27 вересня, у Дніпрі на вулиці Будівельників від удару струмом помер 24-річний електрик. Сталося це в цеху з виготовлення меблів. Хлопець ремонтував електричну проводку.  Повідомлення до поліції надійшло о 15:59 через “102”. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на власні джерела у правоохоронних органах.   Наразі всі обставини інциденту встановлюють правоохоронці.  Редакція Інформатора висловлює щирі співчуття родині загиблого. Раніше ми писали, що у Дніпрі жінку вдарила струмом ручка вхідних дверей, постраждала у лікарні. Також читайте, що у лікарні Дніпра помер 20-річний хлопець, який травмувався під час пірнання.

У Дніпрі від удару струмом помер 24-річний електрик

Читать на русском

Всі обставини інциденту встановлюють поліцейські

Читать на русском
У Дніпрі від удару струмом помер 24-річний електрик

Всі обставини інциденту встановлюють поліцейські

У вівторок, 27 вересня, у Дніпрі на вулиці Будівельників від удару струмом помер 24-річний електрик. Сталося це в цеху з виготовлення меблів. Хлопець ремонтував електричну проводку. 

Повідомлення до поліції надійшло о 15:59 через “102”. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на власні джерела у правоохоронних органах.  

Наразі всі обставини інциденту встановлюють правоохоронці. 

Редакція Інформатора висловлює щирі співчуття родині загиблого.

Раніше ми писали, що у Дніпрі жінку вдарила струмом ручка вхідних дверей, постраждала у лікарні. Також читайте, що у лікарні Дніпра помер 20-річний хлопець, який травмувався під час пірнання.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.