RU
Головна
Область
14:48, 19 Вересня
Информатор UA

Интро

У понеділок, 19 вересня, близько 14.00 у Дніпропетровській області пролунав вибух. Сталося це у Кам'янському районі. Є гарні новини - наша ППО збила ворожий безпілотник.  Про це повідомляє Інформатор із посиланням на ПК "Схід". "Біля 14-ї години в Кам'янському районі Дніпропетровщини розрахунком підрозділу повітряного командування "Схід" збитий ворожий БПЛА. Тримаємо стрій!"- повідомили наші Захисники. Нагадаємо, раніше Інформатор повідомляв про те, що Сили ППО знищили 3 ворожі "Іскандери" та безпілотник. Розповідали ми і про те, що ППО у Дніпропетровській області збила 3 з 5 "Іскандерів".   

Жителі Дніпропетровської області чули вибух: що відомо

Читать на русском

Вибух у Дніпропетровській області - наша ППО збила ворожий безпілотник

Читать на русском
Жителі Дніпропетровської області чули вибух: що відомо

Вибух у Дніпропетровській області - наша ППО збила ворожий безпілотник

У понеділок, 19 вересня, близько 14.00 у Дніпропетровській області пролунав вибух. Сталося це у Кам'янському районі. Є гарні новини - наша ППО збила ворожий безпілотник. 

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на ПК "Схід".

"Біля 14-ї години в Кам'янському районі Дніпропетровщини розрахунком підрозділу повітряного командування "Схід" збитий ворожий БПЛА. Тримаємо стрій!"- повідомили наші Захисники.
Нагадаємо, раніше Інформатор повідомляв про те, що Сили ППО знищили 3 ворожі "Іскандери" та безпілотник. Розповідали ми і про те, що ППО у Дніпропетровській області збила 3 з 5 "Іскандерів"

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.