RU
Головна
Дніпро
19:13, 8 Вересня
Информатор UA

Интро

23 серпня в результаті ворожого удару був знищений приватний будинок на вулиці Томській. На його мисці залишились самі уламки. На щастя, у той момент всередині нікого не було. Зараз потерпілим дуже потрібна допомога. Про це повідомляє Інформатор з місця події. Хазяйка Ганна Каплун має трьохдітей - 19-річну доньку та 10-річних синів-двійнят. Вони живуть у квартирі, але планували цей дім відремонтувати та переїхати у нього. Наразі все, що вціліло, лежить просто неба, адже у квартиру забрати це не вийде. Терміново потрібно будувати нове житло, бо попереду зима. Грошей в сім'ї небагато, жінка працює за мінімальну зарплатню, а її чоловік залишився без роботи. Ганна дуже сподівається на допомогу небайдужих людей. Якщо ви хочете підтримати родину фінансово, то реквізити шукайте тут. Зв'язатися з жінкою можна за номером (097) 990-31-70. Наші фото та відео, які ми зробили після "прильоту", шукайте за цим посиланням. Також читайте, що фотограф з Дніпра втратив на війні ногу. Йому потрібна допомога. Так виглядає "русский мир" На щастя, люди не постраждали Фото: Владислав Степанов Грошей в родини небагато Потрібна допомога небайдужих людей Кожна гривня важлива Фото, відео: Владислав Степанов

У Дніпрі ворожа ракета знищила приватний будинок: багатодітній родині потрібна допомога

Читать на русском
У Дніпрі ворожа ракета знищила приватний будинок: багатодітній родині потрібна допомога

У Дніпрі рашисти знищили будинок на вулиці Томській

23 серпня в результаті ворожого удару був знищений приватний будинок на вулиці Томській. На його мисці залишились самі уламки. На щастя, у той момент всередині нікого не було.

Зараз потерпілим дуже потрібна допомога. Про це повідомляє Інформатор з місця події.

Хазяйка Ганна Каплун має трьох дітей - 19-річну доньку та 10-річних синів-двійнят. Вони живуть у квартирі, але планували цей дім відремонтувати та переїхати у нього. Наразі все, що вціліло, лежить просто неба, адже у квартиру забрати це не вийде. Терміново потрібно будувати нове житло, бо попереду зима. Грошей в сім'ї небагато, жінка працює за мінімальну зарплатню, а її чоловік залишився без роботи.

Ганна дуже сподівається на допомогу небайдужих людей. Якщо ви хочете підтримати родину фінансово, то реквізити шукайте тут. Зв'язатися з жінкою можна за номером (097) 990-31-70.

Наші фото та відео, які ми зробили після "прильоту", шукайте за цим посиланням. Також читайте, що фотограф з Дніпра втратив на війні ногу. Йому потрібна допомога.

 
Так виглядає "русский мир"
Так виглядає "русский мир"
На щастя, люди не постраждали
На щастя, люди не постраждали
Фото: Владислав Степанов
Фото: Владислав Степанов
Грошей в родини небагато
Грошей в родини небагато
Потрібна допомога небайдужих людей
Потрібна допомога небайдужих людей
Кожна гривня важлива
Кожна гривня важлива

Фото, відео: Владислав Степанов

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.