RU
Головна
Дніпро
12:13, 6 Вересня
Информатор UA

Интро

У понеділок, 5 вересня, стало відомо, що мешканець Дніпра, фотограф, Дмитро Логвиненко потребує на допомогу. Чоловік з перших днів повномасштабного вторгнення пішов добровольцем на фронт. Там він отримав важке поранення. Внаслідок обстрілу з гранатомета Дмитро дістав поранення правої ноги. Врятувати її лікарям не вдалося, тому кінцівку ампутували. Про це повідомляє Інформатор. Зараз Дмитру потрібна фінансова допомога, адже попереду тривала реабілітація та протезування. Тож, якщо ви маєте можливість допомогти Захисникові - переведіть будь-яку суму. Реквізити можна знайти за посиланням. Ногу ампутували З перших днів був добровольцем Раніше ми повідомляли про те, що потрібна допомога фермі з тваринами в яку попала ворожа ракета. Також писали, щоу Дніпрі 7-річна дівчинка допомагає ЗСУ, продаючи власні малюнки.

Фотограф з Дніпра втратив на війні ногу: потрібна допомога

Читать на русском
Фотограф з Дніпра втратив на війні ногу: потрібна допомога

Через поранення довелося ампутувати ногу

У понеділок, 5 вересня, стало відомо, що мешканець Дніпра, фотограф, Дмитро Логвиненко потребує на допомогу. Чоловік з перших днів повномасштабного вторгнення пішов добровольцем на фронт. Там він отримав важке поранення.

Внаслідок обстрілу з гранатомета Дмитро дістав поранення правої ноги. Врятувати її лікарям не вдалося, тому кінцівку ампутували. Про це повідомляє Інформатор.

Зараз Дмитру потрібна фінансова допомога, адже попереду тривала реабілітація та протезування. Тож, якщо ви маєте можливість допомогти Захисникові - переведіть будь-яку суму. Реквізити можна знайти за посиланням.

Ногу ампутували
З перших днів був добровольцем

Раніше ми повідомляли про те, що потрібна допомога фермі з тваринами в яку попала ворожа ракета. Також писали, що у Дніпрі 7-річна дівчинка допомагає ЗСУ, продаючи власні малюнки.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.