RU
Головна
Дніпро
19:06, 18 Листопада
Информатор UA

Интро

У Дніпровську обласну лікарню імені Мечникова доставили чоловіка з опіками обличчя, осколками в нозі. Він постраждав від вибуху дрона-камікадзе “Шахед”. Медики одразу приступили рятувати життя потерпілого. Наразі його стан стабілізувався. У той день він знаходився на роботі та почув в небі гуркіт “мопеда”. Після цього пролунав вибух. Чоловік зміг самостійно викликати швидку та назвати адресу. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на публікацію директора Мечникова Сергія Риженка.  Ще до шпиталізації першу допомогу чоловікові надав поліцейський, який встиг накласти джгут, не давши померти від втрати крові. Уже у лікарні у відділені інтенсивної терапії медики боролись за життя чоловіка.  Хірург десятки годин провів біля пацієнта, зшивав судини та не дав нозі померти. Наразі його життю нічого не загрожує. В майбутньому чоловік зможе не лише ходити, а й бігати.  Раніше Інформатор повідомляв, що у Дніпрі лікарі врятували життя тяжкопораненому бійцю. Також читайте, що розповідають бійці ЗСУ, які проходять лікування у Дніпрі. Крім того, ми писали, як врятували пораненого бійця, якому в легені влучила куля ворожого снайпера.

У Дніпрі врятували чоловіка, який постраждав від вибуху “Шахеда”

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі врятували чоловіка, який постраждав від вибуху “Шахеда”
Тепер його життю нічого не загрожує

У Дніпровську обласну лікарню імені Мечникова доставили чоловіка з опіками обличчя, осколками в нозі. Він постраждав від вибуху дрона-камікадзе “Шахед”. Медики одразу приступили рятувати життя потерпілого. Наразі його стан стабілізувався.

У той день він знаходився на роботі та почув в небі гуркіт “мопеда”. Після цього пролунав вибух. Чоловік зміг самостійно викликати швидку та назвати адресу. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на публікацію директора Мечникова Сергія Риженка. 

Ще до шпиталізації першу допомогу чоловікові надав поліцейський, який встиг накласти джгут, не давши померти від втрати крові. Уже у лікарні у відділені інтенсивної терапії медики боролись за життя чоловіка. 

Хірург десятки годин провів біля пацієнта, зшивав судини та не дав нозі померти. Наразі його життю нічого не загрожує. В майбутньому чоловік зможе не лише ходити, а й бігати. 

Раніше Інформатор повідомляв, що у Дніпрі лікарі врятували життя тяжкопораненому бійцю. Також читайте, що розповідають бійці ЗСУ, які проходять лікування у Дніпрі. Крім того, ми писали, як врятували пораненого бійця, якому в легені влучила куля ворожого снайпера.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.