RU
Головна
Дніпро
22:03, 6 Вересня
Информатор UA

Интро

У понеділок, 5 вересня затримали чоловіка під час збуту зброї. У машині 27-річного місцевого жителя знаходились автомат Калашникова «АК-74Н» з магазином та набоями, граната «РГД-5» та гроші за проданий товар, у сумі - 1 700 доларів США. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу ГУ НП у Дніпропетровській області. Чоловіка затримали. Слідчі повідомили йому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.  Зброя, яку хотіли продати Також в машині знайшли набої Вилучили гроші Вилучена граната

У Дніпрі затримали чоловіка, який хотів продати зброю

Читать на русском

Чоловік торгував зброєю

Читать на русском
У Дніпрі затримали чоловіка, який хотів продати зброю

Чоловік торгував зброєю

У понеділок, 5 вересня затримали чоловіка під час збуту зброї. У машині 27-річного місцевого жителя знаходились автомат Калашникова «АК-74Н» з магазином та набоями, граната «РГД-5» та гроші за проданий товар, у сумі - 1 700 доларів США.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу ГУ НП у Дніпропетровській області.

Чоловіка затримали. Слідчі повідомили йому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування. 

Зброя, яку хотіли продати
Також в машині знайшли набої
Вилучили гроші
Вилучена граната

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.