RU
Головна
Дніпро
12:24, 23 Серпня
Информатор UA

Интро

23 серпня у Дніпрі 22-річний хлопець "замінував" ТРК Appolo. Повідомлення надійшло до поліції близько 2:30. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт ГУ НП у Дніпропетровській області та власні джерела у правоохоронних органах. На місце приїхали правоохоронці та вибухотехніки. Вони обстежили приміщення та не знайшли нічого небезпечного. Копи затримали порушника та вилучили в нього телефон, з якого він зробив дзвінок. Йому оголосили про підозру (1 частина статті 259 КК України, завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності). Зловмиснику погрожує до 6 років тюрми. Нагадаємо, раніше ми писали, уДніпропетровській області чоловік "замінував" дитину, а потім - дамбу.Також читайте, щоу Дніпрі повідомили про замінування автовокзалу, залізничного вокзалу, та декількох залізничних станцій. У чоловіка вилучили телефон

У Дніпрі 22-річний чоловік "замінував" ТРК Appolo: його затримали поліцейські

Читать на русском

У Дніпрі спіймали чергового псевдомінера

Читать на русском
У Дніпрі 22-річний чоловік "замінував" ТРК Appolo: його затримали поліцейські

У Дніпрі спіймали чергового псевдомінера

23 серпня у Дніпрі 22-річний хлопець "замінував" ТРК Appolo. 

Повідомлення надійшло до поліції близько 2:30. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт ГУ НП у Дніпропетровській області та власні джерела у правоохоронних органах. 

На місце приїхали правоохоронці та вибухотехніки. Вони обстежили приміщення та не знайшли нічого небезпечного. 

Копи затримали порушника та вилучили в нього телефон, з якого він зробив дзвінок. Йому оголосили про підозру (1 частина статті 259 КК України, завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності). Зловмиснику погрожує до 6 років тюрми.

Нагадаємо, раніше ми писали, що  у Дніпропетровській області чоловік "замінував" дитину, а потім - дамбу. Також читайте, що у Дніпрі повідомили про замінування автовокзалу, залізничного вокзалу, та декількох залізничних станцій.

 
У чоловіка вилучили телефон
У чоловіка вилучили телефон

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.